Môžem používať Idelyn Beliema Expert Intim krém počas celého tehotenstva?

Zodpovedané
11. jan 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom Idelyn Beliema Expert Intim krému.

Môžem používať Idelyn Beliema Expert Intim krém počas celého tehotenstva?

Ďakujem

Dobrý deň,

Idelyn Beliema Expert Intim krém má bezpečné zloženie vhodné na používanie počas celej dĺžky tehotenstva.

Ak Vás trápi pretrvávajúci problém, určite to spomeňte pri najbližšej kontrole gynekológovi.

Idelyn Beliema Expert Intim krém

Idelyn Beliema Expert Intim krém je upokojujúci krém s unikátnym komplexným zložením, ktoré pomáha zastavovať rast baktérií a kvasiniek.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut