Môžem znovu použiť Delta Colostrum sirup jahoda Kids?

Zodpovedané
16. nov 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom Delta Colostrum sirup jahoda Kids. Mám ho mesiac v chladničke a synovi som ho prestala dávať po dvoch týždňoch.

Prečo sa colostrum po otvorení nemôže používať viac ako 2 týždne, keď je uschované v chladničke?

Môžem ho znovu použiť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

tekuté kolostrum má krátku dobu použiteľnosti po otvorení. Môže sa jednoducho pokaziť.

Môžme ho prirovnať k mlieku, ktoré tiež po dvoch týždňoch otvorené v chladničke nie je úplne vhodné ku konzumácii.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová