Pri hádkach hádžem všetko o zem a najradšej by som všetko porozbíjala. Dá sa mi nejako pomôcť?

Zodpovedané
11. okt 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Keď sa s priateľom hádame, tak mňa chytí neskutočná zúrivosť. Všetko hádžem o zem a najradšej by som všetko porozbíjala. Priateľ povedal, že pokiaľ sa nedám dokopy, tak nemám s ním počítať.

Dá sa mi nejako pomôcť?

Niekedy naše hádky dôjdu až tak ďaleko, že sa bijeme.

Ďakujem

Dobrý deň,

vo Vašom prípade bude vhodné to, ak navštívite psychológa. U neho absolvujete psychodiagnostické vyšetrenie, či sa jedná o poruchu osobnosti alebo inú poruchu. Podľa toho sa zvolí aj liečba, buď psychoterapia alebo antidepresíva.

Prajem Vám všetko dobré,
MUDr. Pavol Palkovič