Je možné súčasne užívať Macu peruánsku a Femibion 1 na podporu počatia?

Zodpovedané
25. okt 2022

Dobrý deň,

zaujímala by ma možnosť užívania doplnku Femibion 1 s Macou peruánskou.

Je možné súčasne užívať Macu peruánsku a Femibion 1 na podporu počatia?

Ak áno, tak v akom množstve?

V príbalovom letáku z Macy je uvedené, že dávka nesmie presiahnuť 10 mg.

Ďakujem

Dobrý deň,

aj v tejto kombinácii je možné užívanie doplnkov. Pri užívaní dodržujte odporučenie výrobcu a neprekračujte dávkovanie.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič