Môžem užívať v ukončenom 35. týždni Magnerot a aj vitamín Elasti-Q?

Zodpovedané
11. aug 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom vitamínov.

Môžem užívať v ukončenom 35. týždni Magnerot a aj vitamín Elasti-Q vitamins a minerál?

Pre vyšší tlak mi lekár odporúčal 3x Magnerot, ale beriem ho ráno a večer.

Môžem užívať napr. ráno vitamín Elasti-Q a večer ešte Magnerot?

Ďakujem

Dobrý deň,

môžete užívať aj magnerot aj Elasti-Q. Dôležité sú kontroly tlaku krvi. Pri hodnote 140/90 a viac je už určite potrebná aj liečba vysokého tlaku krvi.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič