Ako sa dostanem ku endokrinológovi, keď mám výsledky v poriadku?

Zodpovedané
3. okt 2022

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku: https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna....

Chcem ešte doplniť, že na odberoch som bola a výsledky mám v poriadku, vrátane TSH na štítnu žľazu. Lekár ma odoslal na endokrinológiu, lenže pán doktor ma tam nevezme, pretože výsledky mám dobré.

Ako mám teda ďalej postupovať?

Ďakujem

Dobrý deň,

je potrebné ešte doplniť sonografiu štítnej žľazy. Ak bude teda nález na štítnej žľaze, tak na endokrinológii Vás vyšetria aj napriek dobrým výsledkom. Tam sa následne realizujú ďalšie odbery, ktoré nemôže indikovať praktický lekár.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková