Aký doplnok môžem užívať, keď mám trombózu?

Zodpovedané
16. aug 2021

Dobrý deň,

minulý týždeň sa mi narodila dcérka sekciou. Pichali mi injekcie na riedenie krvi a včera sa mi na ruke ako mám vystúpenú žilu spravila hrčka. Pred 6 rokmi som tam tiež mala to isté. Vtedy mi predpísali tiež tieto injekcie.

Čo mi môžem kúpiť bez predpisu?

Je nutná návšteva doktorky?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

v prvom rade je potrebné zistiť o čo presne ide.

Ak je to trombóza, tak je potrebné nasadiť liečbu na riedenie krvi.

Ak ide o hematóm, teda zakrvácanie, tak tieto injekcie by sa mali redukovať. Keďže ste krátko po pôrode, tak myslím si, že by Vás mal vidieť a vyšetriť Váš lekár.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková