Aký problém znamenajú krvné zrazeniny v stolici?

Zodpovedané
3. feb 2020

Dobrý deň,

som takmer 5 mesiacov po pôrode sekciou. Už dva dni mám krv na toaletnom papieri po stolici a taktiež krvné zrazeniny v stolici. Pociťujem aj svrbenie.

To naznačuje hemoroidy, ale zmiatli ma tie krvné zrazeniny. Bolesti brucha nemám.

O aký problém môže ísť?

Ďakujem.za odpoveď

Dobrý deň,

krvné zrazeniny môžu byť z hemoroidov, a to vtedy ak je krvácanie z hemoroidov výraznejšie.

Aby sa s určitosťou potvrdila diagnóza, tak mali by ste navštíviť Vášho lekára, ktorý Vás vyšetrí a podľa nálezu následne odošle na chirurgické vyšetrenie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková