Bolesť hlavy, pocit na zvracanie a búšenie v ušiach. O aký problém ide?

Zodpovedané
10. júl 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom problému môjho manžela. Bolela ho hlava a bolo mu na zvracanie. Doslova až na odpadnutie. Mal búšenie v ušiach. Po chvíľke mu nevoľnosť na žalúdku prešla len teraz mu je tak celkovo zle. A strašne ho boli polovica hlavy na temene.

O aký problém môže ísť?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

v takýchto prípadoch by ste si mali vždy odmerať krvný tlak. Môže ísť o migrénu, pretože migrény sú často sprevádzané jednostrannou bolesťou hlavy a pocitom na zvracanie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková