Čo znamená bolesť šije, lopatky a hlavy?

Zodpovedané
1. feb 2022

Dobrý deň,

trápi ma bolesť šije, ktorá mi vyáža až ku kľúčnej kosti. Po večeroch mi bolesť ide do celej ruky. Bolí ma celá lopatka a k tomu ma bolí aj hlava. Niekedy aj ucho.

Oblasť šije mám opuchnutú. Trvá to už skoro týždeň a vôbec mi to neprechádza. Beriem aj tabletky, ktoré mi predpísala doktorka. Teraz mám tento problém už druhýkrát a neviem čo to je.

Aká môže byť príčina mojich problémov?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

najskôr bude problém v krčnej chrbtici a z toho máte všetky uvedené ťažkosti. Okrem liekov je pre Vás vhodná fyzioterapia s fyzioterapeutom a následne pravidelné cvičenie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková