Existuje nejaký voľne dostupný liek, ktorý by mi pomohol, keď ma napína na vracanie?

Zodpovedané
14. apr 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Napína ma na vracanie a mávam vracanie po jedle.

Existuje nejaký voľne dostupný liek, ktorý by mi pomohol?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

ak často vraciate, tak najprv by bolo vhodné, aby ste sa dali vyšetriť u Vášho lekára, ktorý Vás vyšetrí, doporučí Vám liečbu.

Doplnila by som vyšetrenie stolice na Helicobakter pylori alebo samotné gastroenterologické vyšetrenie.

Zatiaľ môžete užívať voľnepredajné kvapky Iberogast.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková