Je možné zmerať syndróm karpálneho tunela v Trenčianskom kraji?

Zodpovedané
26. mar 2019

Dobrý deň,

pravú ruku mám stále studenú a viac mi tŕpne. Môj obvodný lekár a moja neurologička tvrdia, že tŕpnutie v rukách mám kvôli hyperventilačnej tetánii.

Je možné zmerať syndróm karpálneho tunela v Trenčianskom kraji?

Ďakujem

Dobrý deň,

syndróm karpálneho tunela sa vyšetruje v odbore neurológia, ak by mala Vaša neurologička podozrenie na toto ochorenie, tak si myslím, že by Vás odoslala na dané vyšetrenie.

Určite sa toto vyšetrenie realizuje aj vo Vašom kraji.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková