Kedy môžem ísť na plaváreň, keď som mal prasknutý ušný bubienok?

Zodpovedané
10. okt 2019

Dobrý deň,

mal som prasknutý ušný bubienok a som 2 mesiace po operácii. Doktor mi stále vraví, aby som do ucha nedostal ani kvapku vody a objednal ma na prehliadku za 3 mesiace.

Kedy asi budem môcť ísť na plaváreň?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak Vám Váš ORL lekár neodporúča plávanie, tak by som dodržiavala jeho odporúčania, pretože pozná najlepšie Váš zdravotný stav.

Plávanie sa štandardne odporúča vtedy, ak je nález na bubienku úplne zahojený.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková