Mám podľa Vás problémy z krčnej alebo z krížovej chrbtice?

Zodpovedané
27. okt 2020

Dobrý deň,

mám problémy s krčnou chrbticou. Poslednú dobu ma ale bolí chrbát v krížovej oblasti a pritom ako keby sa mi sťahoval nejaký sval v podbušku. Mávam tlaky do brucha, až do očí.

Absolvovala som len magnetickú krčnej chrbtice.

Mám podľa Vás problémy z krčnej alebo z krížovej chrbtice?

Ďakujem

Dobrý deň,

problém s krížami a bolesti v podbrušku nespôsobujú zmeny na krčnej chrbtici.

Krčná chrbtica môže vo Vašom prípade spôsobiť bolesti horných končatín. Vaše ťažkosti môžu teda súvisieť s krížovou chrbticou, alebo problém treba hľadať niekde inde.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková