Prečo cítim bolesť v bedrovom kĺbe?

Zodpovedané
14. mar 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám bolesť v bedrovom kĺbe na pravej strane. Bolesť začala pri hrabaní lístia.

Doktor mi spravil len CRP, či tam nie je zápal. Bolesť je najhoršia vtedy, keď si čupnem.

Mohli by to byť vzrasty po operácii?

Tá bola pred pol rokom na žlčník.

Ďakujem

Dobrý deň,

operácia žlčníka Vám nespôsobí zrasty v okolí bedrového kĺbu.

Pri bolestiach tohto kĺbu je vhodné absolvovať ortopedické vyšetrenie, kedy sa urobí RTG tohto kĺbu a následne sa určí diagnóza.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková