Prečo cítim neustále nutkanie na močenie?

Zodpovedané
18. jan 2020

Dobrý deň,

už pár dní mám neustále nutkanie na močenie a cítim silnú bolesť podbruška. Mám bolesti aj po sexe. Gynekológ mi povedal, že mám všetko ok.

Moč mám normálnej farby a pri močení ma nič nereže a ani neštípe. Bolesť je ťahavá.

Mám ísť na urológiu?

Čo mi pomôže a o aký problém ide?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

s uvedenými ťažkosťami je vhodné navštíviť Vášho praktického lekára, ktorý odošle moč na bakteriologické vyšetrenie a podľa výsledku rozhodne o ďalšom postupe.

Ak vyjde moč pozitívny, tak Vám predpíše antibiotickú liečbu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková