Prečo mám bolesť a pálenie v prsníku?

Zodpovedané
5. feb 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. 4 dni som cítila pálenie a bolesť v jednom prsníku. Dnes som bola na sonografii, ale lekárka mi na môj problém neodpovedala. Bola som preventívnu kontrolu a mám 2 týždne po menštruácii.

O aký problém ide?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak bolo sonografické vyšetrenie v poriadku, tak môže ísť o zápal prsníka, eventuálne zápal kože. Tu by však malo byť prítomné začervenanie kože.

S uvedeným problémom môžete navštíviť Vášho lekára alebo gynekológa, aby nález skontroloval a určil či naozaj ide o zápal.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková