Pri chodení ma páli a bolí hrčka na chodidle. Čo mi pomôže?

Zodpovedané
20. dec 2021

Dobrý deň,

na chodidle z pravej strany pri maličku cítim takú hrčku. Keď porovnám pravú a ľavú stranu, tak je vidieť, že je tam taký kopček. Pri chodení a dotyku ma to bolí a páli.

Môžete mi poradiť, čo by som si na to mohla dať?

Je nutné navštíviť lekára?

Ďakujem

Dobrý deň,

lokálne si to potierajte gélami alebo masťami. Napr. Voltaren, Dolgit, Ibalgin. Pri bolestiach sú vhodné lieky od bolesti. Ak sa štáb nezlepší, tak by ste mali navštíviť lekára.

Dolgit dermálny krém

Dolgit dermálny krém je liek proti bolesti a zápalu, ktorý sa rýchlo absorbuje kožou a pôsobí v postihnutom tkanive.

Ibalgin krém

Ibalgin krém obsahuje liečivo ibuprofén, ktoré pôsobí protizápalovo.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková