Z čoho mám uzlinu na slabine?

Zodpovedané
22. aug 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám uzlinu na slabine na pravej strane. Vaječník vpravo nemám, zápal nemám. Mám len myóm na maternici.

Z čoho môže byť tá uzlina?

Bola som na infekčnom, brala som antivirotiká, ale vyrážky mám všade na rukách. Som slabá, prekonala som infekčnú mononukleózu.

Môžem mať problémy z miechy?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak pretrváva zväčšenie lymfatickej uzliny, tak je vhodné sonografické vyšetrenie lymfatických uzlín.

Ak sa vylúči infekcia alebo iný chorobný proces v okolí uzliny, tak malo by byť realizované hematologické vyšetrenie.

Nemyslím si, že by mohlo ísť o problém s miechou.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková