Z čoho môžem mať bolesť brucha?

Zodpovedané
23. jan 2022

Dobrý deň,

od piatku mám bolesti brucha, ktoré sú niekedy silné a niekedy mierne. Keď si dám dve tabletky Paralenu, tak fungujem. Ale tlak v bruchu cítim stále.

Včera večer som mala pod pupkom silnejšiu bolesť, ktorá išla do celého brucha. Dnes mám bolesť nad pupkom a tiež ide do celého brucha. Teda najviac do pravej strany.

O aký problém môže ísť?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

bolesti brucha a v oblasti pupka môžu súvisieť so zápalom slepého čreva, preto by ste mali byť vyšetrená u lekára.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková