Z čoho sa mi mohli začať tvoriť modriny?

Zodpovedané
8. júl 2021

Dobrý deň,

pár dní dozadu som spozorovala tvorenie modrín dole na nohách, na kolenách a na lakti. Sú menšie a sú sfarbené buď do hneda alebo do zelena. Nemám vedomie o tom, že by som sa niekde udrela.

Mám však z toho veľké obavy, pretože modriny sa mi nikdy v takom množstve netvorili.

Z čoho môžu vznikať?

Ďakujem

Dobrý deň,

v letnom období sa niekedy zvyknú tvoriť modriny. Vyskúšajte mesiac užívať Ascorutin 3x denne.

Ak sa aj napriek tomu budú vytvárať modriny, tak je vhodné navštíviť Vášho lekára. Ascorutin pomáha spevniť stenu ciev, preto by sa mala zastaviť tvorba modrín.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková