Koľko kópií musí byť súčasťou návrhu na úpravu styku spolu s dohodou?

Zodpovedané
30. máj 2019

Dobrý deň,

s otcom mojich detí sme sa rozišli a chcem podať návrh na súd s dohodou rodičov.

Koľko kópií musí byť súčasťou návrhu na úpravu styku spolu s dohodou?

Musia byť podpisy na dohode a návrhu overené?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

na súd sa dáva taký počet vyhotovení podaní, aby jedno vyhotovenie mal:
1. Súd
2. Otec dieťaťa
3. Kolízny opatrovník

Nevyžaduje sa osvedčenie podpisu, ale ja by som odporučil, aby aspoň jedno vyhotovenie, ktoré doručíte súdu, malo osvedčený podpis.

Na návrhu na súd neosvedčujete podpis.

S úctou,

Advokátska kancelária JUDr. Jána Kasenčáka
Zapísaný v zozname advokátov vedenom SAK pod č. 4907
Juraja Fándlyho 2163/7
010 01 Žilina
Slovenská republika

Tel: +421 (911) 541273
E-mail: office@kasencaklegal.eu