Priateľ pozeral porno žien nad 60 rokov. Bol len zvedavý?

Zodpovedané
8. sep 2023

Dobrý deň,

s priateľom som 15 rokov, máme dve deti: 4-ročné a 3-mesačné. On má 37, ja 31 rokov. Doteraz bolo všetko v poriadku, len som mu našla v mobile porno. Ja proti tomu nemám nič, ale kebyže pozerá normálne porno.

Zarazilo ma to, čo som mu tam našla. On chodí pozerať staršie ženy nad 60 rokov. Akože odvtedy sa mi hnusí, neviem sa s tým zmieriť a je mi odporný.

Pýtala som sa ho, čo to má znamenať. Jeho odpoveď bola, že bol na to len zvedavý a vraj ho to nevzrušuje. Ja mu však neverím. Od tej chvíle mám v hlave myšlienky, že čo ak si pri sexe predstavuje, že som babka a podobne.

Už s ním nemám sex, nesmie sa ma ani dotknúť. Je mi z neho zle, je mi odporný a nenávidím ho. Neviem ako ďalej, je pre mňa jednoducho úchyl.

Viete mi povedať, prečo má také chúťky?

Myslíte, že to ozaj pozrel len zo zvedavosti?

Čo mám robiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

našli ste partnerovi v mobile porno, ktoré sa týkalo žien nad 60 rokov. Teraz sa Vám hnusí, lebo Vám to pripadá úchylné.

V prvom rade si zopakujme pravidlo, ktoré opakujem už niekoľko mesiacov. A to pravidlo znie: Do partnerovho mobilu pozerám len vtedy, keď som schopná zvládnuť všetky tajomstvá, ktoré tam môžu byť. Teraz je jedno tajomstvo už verejné a vy neviete, čo s tým robiť. Tak sa poďme pozrieť, čo Vás tak veľmi znechutilo.

Vôbec si nemyslím, že by bol Váš partner úchylný. Vy ste s ním už predsa sex mali a myslím, že ste nespomínali, že by mal pri Vás problémy s erekciou. Ak by bol však zameraný len na seniorky, problém by tu nastal - vy by ste pre neho neboli vôbec objekt vzrušenia. Ak nemal problém s erekciou na začiatku styku, tak by ho mal pri udržaní erekcie. Vy ste sa však na niečo také nesťažovali.

To, že sa rád pozrie aj na staršie ženské telo, tak to by pre Vás v budúcnosti mohla byť skôr výhoda. Úprimne si priznajme, že nekvitneme do krásy a naše telo potrebuje čoraz viac času na jeho údržbu. A ak to vezmeme z úplne iného uhla, tak chlapcom a mužom sa vždy páčili staršie ženy - napríklad učiteľka na strednej, staršia suseda a podobne. A nikdy neboli označení ako úchyláci.

Preto by som Vám odporučila nezaoberať sa zbytočnosťami. Sú rôzne druhy porna a niektoré sú naozaj perverzné, ale to partnerove by som medzi ne nezaradila.

V prípade, že ma budete potrebovať aj naďalej, rada Vás privítam na mojom webe, kde nájdete všetky potrebné informácie.

PhDr. Ľudmila Habodász
terapeut
web: www.psychorada.online