1 / 1

Original TrippTrapp je super.
    MAme jednu po kamoskynej dcere, ta stolicka ma 17 rokov. Druhu mame kupenu nov extra pre dceru, ma 5 rokov.
    Ta starsia je mierne osuchana na casti na nohy. INak im nic nie je.
    Maju vyhodu, ze su rastuce a ze sa daju zasunut ku stolu.
    Mozem iba odporucat.

18. okt 2018

Pripajam sa tiezby ma zajmalo

18. okt 2018

My mame vyrobenú stolárov, mame 2 ks a všetky 4 deti sa bijú lebo len tam chcú sedieť. Ozaj je to super vec.

bucko

@ichbinich vsak práve preto nad nimi uvažujem...aj ked tá cena 😨 ale malý je taký neposedko a skôr som chcela klasickú na kolieskach, no neviem čo by na tej dokazoval...😀 ked na klasickej s ním šije v kuse, ale zase sú nízke tak som začala viacej hľadať (priznám sa že dovtedy som o nich nemala ani šajnu)..

bucko

@mona333 to faakt..? Ja som našla na jednej CZ stránke o doosť lacnejšie, tiež ich ten dotyčný pán vyrába, len má rovnú opierku chrbáta a nie takú vykrojenú ako na týchto Jitro..

@bucko
    Ano, original TrippTrapp su hrozne drahe. Ja som sice vetdy vymakla nejaku super kaciu a este aj 10€ zlavovu poukazku, tak som mala stastie.
    Ale tusim o tychto jitro pisali baby tiez dobre, ze su kvalitne...
    Ja som sa tiez bala stolicky na kolieskach pre syna, ale celkom dobre tam obsedi. Ale ulohy si pise v druzien, doma na nej nesedi extra dlho... Tu tripptrapp mame pri jedalenskom stole.

bucko

@ichbinich noo ja to práveže potrebujem do izby k písaciemu stolu, tak preto chcem počuť viac názorov.....ale dakujem krásne...🙂

18. okt 2018

@bucko áno, aj nasa opierka je rovná ale deťom to nevadí

bucko

@mona333 a ak Vás to nebude obťažovať, môžem poprosiť foto ked na nej sedí Vaša najstaršia ratolesť..? dakujeeem (kludne aj do IP)

18. okt 2018

Ja som kúpila túto pre prvacku v čiernej farbe ona sa stále vrti tak preto bez koliesok a hlavne pekne sedí a nevisia jej nohy ja som spokojná

bucko

@mibel aj u nás je to presne tak isto, tak preto by som najradšej riešila takúto napevno..😉

18. okt 2018

Mala je tam spokojná je dosť vysoko a je dosť pevná a aj pekná