haidi
17. nov 2019
292

Testovanie prípravkov Somat

Prípravky Somat, ktoré som mala možnosť otestovať, dopadli takto:

So značkou Somat som sa nestretla prvýkrát, umývačku riadu máme u nás v domácnosti necelý rok a väčšinou sa o výber prípravkov na čistenie stará manžel a bežne používame pripravky Somat All in 1.

Testovali sme:

Somat Gold Gel:

- príjemná vôňa citrón, limetka

- technológia hĺbkového čistenia, ktorá pomáha odstraňovať odolné nečistoty ako sú cereálie atď.

- dvojkomorová nádoba zaručí, že kombinácia dvoch účinných receptúr pre perfektné odstránenie mastnoty a pripálenín v porovnaní s tabletami All in 1

Somat Gold Kapslue:

- fantastický čistiaci prípravok, ktorý odstráni škvrny od čaju a kávy, cereálie

- rýchla rozpustnosť

- pôsobí už od 40 stupňov

- ochrana skla a dékoru

- lesk nerezového riadu

- efekt schnutia

- extrra účinný proti pripáleninám

- netreba vybaľovať z fólie

Somat Intensive Machine Cleaner:

- intenzívny čistič umývačky riadu

- odstraňuje mastnotu, vodný kameň

- čistí dôležité časti umývačky riadu ako sú striekacie trysky a filtre

- použitie 1x za 3 mesiace

Somat Machine cleaner/Hygienic cleanliness:

- je prvý a jediný čistič umývačky riadu, ktorý možno použiť počas bežného umývacieho cyklu

- pôsobí hĺbkovo, čistí usadeniny vodného kameňa v umývačke, ostrekovacích ramenách, filtroch, vodnom čerpadle a potrubí

- odstraňuje mastnotu

- bojuje aj proti zápachu a dodáva umývačke sviežu vôňu

- stačí použiť 1x mesačne

Somat Rinser Extra-Dry effect/leštidlo:

- oplachovací prostriedok s efektom rýchleho schnutia

- zabraňuje vzniku zaschnutých kvapiek vody

- zaručí suchý efekt, obzvlášť na plastovom riade

Somat Deo Duo-Pearls (vôňa citrón a pomaranč):

- deodorant do umývačky riadu

- neutralizuje nepríjemné pachy

- poskytuje sviežu a čistú vôňu

Somat pípravky, hlavne kapsele Gold, veľmi miilo prekvapili svojou silou. Prípravkom isto ostanem verná, nesklamali a môžem len odporučiť. Vyhovuje mi spôsob aplikácie a taktiež ich vôňa.

Jediný produkt, ktorý ma moc neoslovil, je deodorant do umývačky riadu. Vôňa bola na mňa moc intenzívna, doslova mi vadila, ale 100 ľudí, 100 chutí, niekomu môže, naopak, vyhovovať.

Celkové zhrnutie - veľmi veľká spokojnosť.

Ďakujem za túto možnosť testovania🙂

#test_somat  #recenzia

Začni písať komentár...