1 / 1

Pre trojrocneho urcite... blbost

17. feb 2017

my máme pre 3 ročnú slečnu stoličku z Ikea a úplná spokojnosť !

17. feb 2017

Co viem jaje to super aj pre vacsie deti je to rastuca stolicka nemyslimze blbost

17. feb 2017

ja ju mam kupenu a uz sa tesim, ked ju zacneme pouzivat 🙂

17. feb 2017

my mame podobnu, len inu znacku...za mna skvela vec, sam si vylezie,zlezie,da sa nastavit, je mu akurat...dostal ju,ked mal 2,5 roka

17. feb 2017

Obidve moje dcérky ich používajú od dvoch rokov, staršia má teraz 4 a budú ich ešte niekoľko rokov používať pri písacom stole. Je to jedna z našich najlepších investícií, lebo núti dieťa sedieť rovno (čo sa mi zdá pri deťoch dôležité) a dá sa prispôsobovať výške dieťaťa, ako rastie, čo je zas veľmi zdravé. Ja v takejto stoličke nevidím žiadne nevýhody a ak niekto napíše, že je to blbosť, tak by ma zaujímal aj dôvod.

17. feb 2017

My sme kupovali rastucu stolicku prvakovi, aby dociahol pri pisani na stol, takze urcite ju vyuzijete dlhoooo... Ale popravde, konkretne tato ma sialenu cenu ☹

17. feb 2017

Tieto stolicky su super, ale su aj lacnejsie alternativy ... my sme takuto kupovali 6-rocnemu synovi, ked zacal chodiit do skoly a pisat ulohy a teraz ich mame uz 3, takze blbost to urcite nie je 😉

17. feb 2017

@lenka.s baby aka znacka ja nad nou uz dlho uvazujem pre maleho ma 84 cm a 2,3 m

17. feb 2017

@zuzimalinka My sme kupovali na mall.sk a stála asi 80 eur, čo bolo fajn v porovnaní so stokke

Ja by som ju hned brala

17. feb 2017

daj vankus pod zadok a hotovo 🙂

17. feb 2017

Skvela vec. Tiez mame inu znacku a sme ju presunuli z jedalne k pisaciemu stolu. A potrebovali by sme dalsie 2. Uz sme objednali z cz stranky. Sestra ma pre skolaka aj tuto aj inu znacku a porovnTelne lebo stoke ozaj draha

17. feb 2017

No jasne, vyborna, nas 14. mes. si na nu sam vylezie a sedi za stolom ako kral :D

17. feb 2017

Takuto Tripp Trapp mam pre obe deti. Syn ma 7 ropkov a dcera 4, stale na nich sedia.
    Syn dostal tu jeho od kamoskynej dcery, ktora sa rohdola v 10 rokoch, ze uz chce sediet na normalnej...
    Takze z mojho pohladu pre 3 rocneho este dobra investicia. Pripadne si pozri, ci ju niekto nepredava z druhej ruky. Alebo si vyhliadni akcie. Lebo JE velmi draha.
    Obrovska vyhoda oproti podobnym (ako napriklad Hauck Alpha, ktoru mame u storych rodicov a teda viem porovnat) je este vacsia flexibilita pri nastavovani a najma, da sa viac zasunut ku stolu, nezavadza, nevytrca.

17. feb 2017

Super, dakujem. Ako ta cena je sialena. Mm mi vravi, ze je to hlupost, ale ani poduska pod zadkom nejak problem s utopenim za stolom neporiesila. Popozeram aj ine znacky. Mne sa paci ta flexibilita v nastavovani, ze sa da aj zasunut k stolu a ze si sadne poriadne, ziadne neprirodzene polohy pre ruky a hlavu

17. feb 2017

@didamt a ktoru z ikea mas pre dcerku?

17. feb 2017

@jaanik aj tato vasa vyzera fajn. Je vlastne rovnaky princip

@jankaslamka
    Ja som kupila fungel novu v akcii a so zlavovym kuponom pre dceru za 150€.
    Z druhej ruky sa daju tiez kupit, ale to vtedy pytali aj 120, tak som si rovno kupila novu 😝 (som v AT)

17. feb 2017

moja dcéra má takú pri písacom stolíku, ale nie stokke na učenie ju odporúčam,lebo nieje točiaca a zohnať dnes stoličku pre dieťa čo sa netočí je umenie...mladší syn má 3 roky a pri stole sedí na vankúšiku a nesťažuje sa dokonca je rád že môže sedieť s nami za stolom....hentaké stoličky mi prídu zbytočné a predražené (ako všetko pre deti)

17. feb 2017

@ichbinich ved prave, ze za tie z druhej ruky si pytaju hodne. A ja taky perfekcionalista 😄
    Mozno narazim tiez na daku fajn akciu

17. feb 2017

@mimimi27 a aku mate teda?
    Vsetko co sa deti tyka je predrazene.
    Ako podla mna ak mi ten vankusik vyhovuje tak to uplne postacuje na tu chvilku kym sa naje. Mne ho maly zahadzuje a potom mi tam nechce sediet lebo mu to je vysoko. Zvykne si klaknut aby bol v optimalnej vyske

Komentár bol odstránený

@jankaslamka
    Len musis ratat s tym, ze v akcii byvaju zvycajne tie drevene a nie tie farebne... Treba popozerat vsetky bezne obchody a porovnat.
    Ja som mala stastie - bola na nu akcia a este aj kupon na 10€. Sla som ale do kamennej predajne, kde bola o 10€ drahsia ako online. Hovorim, ze ci s tym mozu nieco spravit? A ona mi bez mihnutia oka natukala internetovu cenu - ako dokaz som mala vyltacenu tu stranu 😉 A este aj dala tych 10€ zlavu z kuponu... Ja som kupovala ten dub myslim, teda ziadne farebne.

Komentár bol odstránený

@zuzimalinka mame hauck, kupovali sme ju v akcii v tescu za 64 eur , bol k nej aj ten pultik pre babo od 6m, ten sme nevyuzili, ale pouziva ju aj 2-rocny na papanie ... u nas asi najlepsia investicia do detskeho nabytku 🙂
    v izbach maju deti k pisacim stolom uz dopasovane farebne, tie sme kupovali v predani nabytku a uz nemaju verziu pre babo, tie su urcene pre vacsie deti a maju aj vacsiu nosnost

17. feb 2017

Ja možem Tripp Trapp len odporúčať, používame stoličku, odkedy mala samostatne sedí aj s baby setom a pultíkom. Je variabilna, ľahká, nezavadzia, výborne vyzerá. Pre mna jeden z najlepších výrobkov Stokke, kúpu určite neľutujem.

17. feb 2017

@jankaslamka https://www.tomaholz.sk/ skús toto...majú tam aj pekné farebné varianty...pôjdeme ju objednávať aj synovi do izby

17. feb 2017

My mame k jedalenskemu stolu stolicku URBAN z IKEA. Je skvela, lahko sa udrziava, nezabera vela miesta. Kamosi ju kupili synovi aj k pisaciemu stolu.

17. feb 2017

Ahoj Jani, mu mame tieto stokke 2 a pouzivame ich nonstop, aj Ninka si na nu vie krasne sama sadnut . Pre maleho Tomaska mam k nej aj baby nadstavec, ked sedim pri stole mam ho pri sebe. Za mna maximalne dobre investovane peniaze, lebo ta stolicka je do dospelosti.

17. feb 2017

Jani potom už len doplanovat tretie dieťa a oplatí sa😀😂 ja som malemu ešte 2r kúpila tu ikeacku plastovú Urban a je super

17. feb 2017

@droby no to urcite 😂 Myslim ze toto by nastalo len v pripade neskutocnej zhody nahod

17. feb 2017

@nikam pozriem to urcite 🙂 dakujem

17. feb 2017

@jejo cize nejakou nosnostnou sa nejak extra zaoberat nemusim?

17. feb 2017

@jankaslamka sedava na nej uplne bezne aj moja mama a ja.

18. feb 2017

@jankaslamka my sme kupovali dve pre dievcata nove v akcii za 140 a tu novorodenecku vlozku som kupila na bazare a tam ju aj predam.

18. feb 2017

@jejo to si ma potesila. Videla som video, ze sedi na nej aj dospela osoba. Len ze ci naozaj 🙂
    Fiha 140? Paradna cena, to kde mali taku super akciu?
    Teraz maju v predeti akciu ale nie na bielu a ja akurat bielu potrebujem

18. feb 2017

@jankaslamka mne sa zda, ze nosnost je 80kg..

@jankaslamka my mame sede, z babymarket, kupene pred 1,5rokom cca