1 / 1

Ja ho mam doma 🤣🤣🤣 zase, mala som ho.. Mam aj článok o ňom. A mam ho od decembra znova,kedze už mám na neho miesto už tu zostane 🤣

Ale mam fc5 s káblom, ale je aj bateriova varianta

mianpa

ja chcem tú káblovú ,tá je podla mna lepšia

25. jan 2021

A oplatí? Záleží co od neho čakáš 🤷‍♀️ mam ho v kuchyni po ruke a na blato u dlážku keď vencis deti hore dole je super, on ti síce odsaje aj špinu ale nieje to vysávač. Takže treba sem tam aj pivysavat alebo pozametat.

25. jan 2021

@mianpa pozor na nabíjačky a káble na zemi 🤣 včera som si na válce namotala nabíjačku z mobilu 🤣🤣🤣🤦‍♀️ keby to starý videl slahlo by ho

25. jan 2021

A musíš tu nádobu na špinavú vodu strihnut, ja už to mám očkované celý byt na 2x vyliať 🤣 tam je ryska dole, ale ak ju presvihnes môžeš vytopit motor, to tam buble a voda sa v tom hojda, takže na to sa nevyprdnut 😉 vytopeny motor nepodlieha záruke 😉
    Trosku ti bude utekať z ruky, kým si zvykneš ale umýva dobre. Hlavne ja som pohodlná 🤣 aj vysávač a batériou metlu mam wv6, vibrapad a parný 🤣🤣🤣
    ...

25. jan 2021

@slunce3 mňa by zaujímalo, ako sa s ním pracuje keď potrebuješ obísť nábytok, veci na zemi.. Keď chcem len narýchlo zotriet volne plochy/tzv prejazdy :D (nie veľké) bez predošlej prípravy. Pri decku. Tiež kúty napríklad, pod stolom atď.. Už dávno nad ním slintám a stále sa mi zdá tazkopadny. Plus na 2x celý byt je aká plocha, prosím ta?

@dager 75m2 tuším... Taky 3 izbak 🤣
    Rohy v pohode aj pod nábytok vleze teda kde je viac miesta samozrejme. Môžem ti natočiť zajtra...

@slunce3 to by sa ti chcelo? 🤩 Mňa poteší ak sa ti bude dat 🙂

25. jan 2021

Podľa mňa je nepraktický...a hlavne ťažký,upratujem rodinné domy sukromne a stretávam sa s týmto mopom no mňa to neočarilo ani trocha.

@babullka1 tak prezraď, čo ťa očarilo, prosím 🙂

@slunce3 aj ja chcem vidiet

26. jan 2021

@kvet1 mňa nič, ale keď už je doma 🤣.... Keby si si pozrela článok tak by si zistila ze tiež mi vadilo že je celkom veľký, ťažký... Ale keďže mam teraz decká doma a vonku blato... Nejak mi teraz neprekáža a ma aj miesto. Zas je to pohodlnejšie akk behať s mopom alebo čakať kým sa mi para zohreje....😉
    Mne manžel pracuje v karcher takže máme firemnú zľavu celkom slušnú, pripadne si viem stroje len požičať, vyskúšať a rozhodnúť sa ci áno alebo nie... Keby som ho mala kupovať za plnú sumu tak skôr nie ako áno. Neboj nič.
    Ale metla je super tu by som nedala 🤣 už ju mám 2 roky a je perfektná

26. jan 2021

A zas ak má niekto psa a dom toto je celkom fajn mať po ruke aj keď to tak nevyzerá. Ja mam síce byť a deti miesto psa ale mať ešte aj osa tká by ma trafilo. 🤣

@slunce3 o akej metle hovoríš? To ma tiež zaujíma 🤔

26. jan 2021

@dager taka mala na parádu, milujem ju 🤣

26. jan 2021

@slunce3 karcher? 😯 Posli foto 😀 Ježiš, ja proste vidím šancu v tejto debate, prepáč, lebo keď s a iekto spýta s čím sú ženy spokojne, väčšinou sa nedozviem nič

KB 5 👍😉 kukni

26. jan 2021

@dager kľudne sa pýtaj, už poznám všetky stroje aj motoricky 🤣🤣🤣
    A nie eln domáce 🤣🤣🤣 Mam pocit ze už by som vedela aj hydrauliku na micine (to je to autíčko co čistí cesty) opraviť 🤣🤣🤣

26. jan 2021

@slunce3 😂 tak nech sa páči. Mam doma xiaomi Roidmi F8, teda tycovy bezkablovy vysávač. Som s nim max spokojná, cely byt povysava na jeden raz a stále nie je vybitý, potom obehnem dlážku mopom. Ale sme na novom, plánujem koberce a toto nevysaje dlhý vlas. Navyše dieťa, vonku blato, áno, večne voda pri vstupe, kde je hneď aj vchod na WC.. Nechcem mať doma 100 prístrojov ale je pravda, že momentálne aj tak mam hotové vianoce, keď prejdem celý byt aj vysávačom aj mopom naraz, skôr zachraňujem nehody kde sa práve stali a tak nejak ideme dňami. Od tohto karcher vysávača alebo ako to nazvať by som si sľubovala, že naraz zoberie prach a drobné nečistoty plus vymopuje, ti by mi dalo nádej že budem môcť mať ľahšie všetko umyté. Len ci od neho nečakám priveľa. Lebo hneval by ma doma ho obchádzať a využiť len sem tam alebo len na špecifické miesta/prípady (ako napríklad pri dverách spomínaš). A teda babo raď, čo tohto typu (tycove a ideálne bezkablove) na tie koberce s dlhým vlasom. Nech už máme nejaký pelech v obývačke, nikdy sme ho nemali.

26. jan 2021

@dager to ti zoberie aj múku a sprostosti rozypane ale sem tam treba po savavat 🤣 lebo potom z valcov len vlasy vyťahujem 🤣... Koberce s dlhým vlasom? Teda ja som ich zrušila a nikdy vice denne som to vysávavala... A aj tak sa v tom neico našlo, raz ma nasral a zobrala som ho von vyprasit... A hádaj co. Mince z neho lietali 🤣🤣 A tie tma museli byť mrtne dlho... Najlepšie koberce s dlhým vlasom sú žiadne koberce s dlhým vlasom 🤣 aj sa na kkt tepuju. Je to pekne ale na údržbu je to na chuja a po čase sa tie dlhé vlákna zadupu a všetko ostáva pod nimi.. 🤷‍♀️ Nič ti ho poriadne nevysaje čím je starší tým viac bordelu tam ostane

26. jan 2021

Alebo potom ich fakt vyprasovat často

26. jan 2021

A čo nejaký menší, ktorý sa dá prať.. No dobre, ved asi viem, prečo som ich nikdy nemala. A ta mechanická metla predpokladám ze koberec s krátkym vlasom aj dlážku zvládne výborne. A co také napríklad kamienky drobné prinesieme na topánkach? Na tie metlu alebo valce?

26. jan 2021

@dager jasne, to všetko pozbiera, to je ako tie komunistické mechanické ale na baterku. Ale milujem ju veru 😉 koberce mam len dva malé s krátkym vlasom a to v pohode, taka príručná super vec v kuchyni a predsieni.. Toto by mi chýbalo veru. A nabíjam ju moulzno raz za 7-10 dní... Je v celku blbuvzdorna a môžu aj decká zamatat no problém žiadny kábel, žiadny vypínač, zapne sa sklopenim tyče a vypne keď ju dáš rovno

26. jan 2021

@slunce3 veľmi pekne ďakujem za túto poradu 🙂 mohla by si si založiť skupinu karcher s testovaním a radami 😊

@dager to iste. 😉 To nech si robí marketing, ty sú za to plateti 🤣

Veď nie zadarmo 😜 pani ambasadorka 😀

26. jan 2021

@slunce3 ešte takto sa ta spýtam, keď tam máš muža a info z prvej ruky. Lebo začala som teda študovať ich stránku a produkty, pomoc keď rýchlo nevyhrá športku 😀 skúšala si aj FC7? A tiež nechápem aký je rozdiel v radách normálnych a premium, keď vidím rozdiel iba vo farbe a aj cena rovnaká, ale premium ma zavádza k domnienke, že ide o lepší model. Asi sa mýlim?

26. jan 2021

@dager hmm ako kde ako pri všetkom 🤣

26. jan 2021

Fc7 je ľahšia a zaberá ti miesto asi ako ta metla a ma 4 válce fc5 ma len 2, a 7 je bateriova medi normál a prémium je zvyčajne rozdiel v batériach, ako máš na mobiloch normál a PRO tma máš rozdiel budvo fotakoch alebo pamäti 😉

26. jan 2021

A FC 7 je nižšia celá tá hlavica ako na 5 tak ti ľahšie vylezie pod nábytok ja som limitovaná na 5 tou hlavicou, na oboch ale treba strihnut tu špinavú vodu lebo ak to presvihnes môžeš vytopit motor a to už nieje na záruku 🤣 oprava

26. jan 2021

@slunce3 ďakujem. Mala som na mysli pri FC7 ci si skúsila kvôli porovnaniu výkonu s FC 5, či akože reálne viac povysava alebo je to v podstate jedno. Lebo áno, určite výhody ako veľkosť, valce atď chápem, ale to už by mi mal povysavat hádam aj šál na krku za tých 500 😂 tak ma len napadlo, ci si ho neskúsila náhodou.

26. jan 2021

@dager a keď bude starký večer doma tak ti ešte napíšem

26. jan 2021

@dager ved toto, ono za tu cenu je to viac o pohodlnosti a správnosti 🤣
    Keďže ja mam na kábel nemôžem porovnať batériou verziu. Ale napr. Co mam tu metlu tak tam vydrží dlho ta batéria na jedno na bytie a každý deň s nou behám každú chvíľku. Ale osobne by som 500 ináč minula 🤣 už len g chamtivosti 🤣👍

Ale zas s tou 7 by to zvládol aj 5 ročný umyť dlážku 🤣 s 5 nie 🤣👍

26. jan 2021

@slunce3 no ved počkám na tie výsledky losovania, len som si tuším nepodala tiket 😂 ja teda musím dosť riešiť tu spratnost,preto až takto. Inak je pre mňa úplne pochopiteľná a prijateľná 5ka na kábel. Vlastne s tým káblom by mohla parkovať hoci aj v perinaku 😂

mianpa

ešte otázka toto Kärcher FC 5 1.055-500.0 je nejaký iný? tie čísla za tím?

26. jan 2021

@mianpa tie čísla za tým si nevšímaj, je to to iste

27. jan 2021

Já mám fc5 s kablom neviem si vynachválit, moj milenec 🤣 vysává umývá naráz - teda vysáváme kazdy den normalne a raz tyzdenne s tymto. Také vacsie spiny mapr skrupinu z vajca nezoberie ale to sa u nás nenachadza casto 🤣 kupuvala som v akcii zs 130 Keby mám 500 kupim fc7 😃

10. júl 2023