Aký kúpiť prášok na pranie pre dieťa s ekzémom?

moncicatko19
28. feb 2011

mam skoro 8 mesacneho syna a ma ekzem a ja si myslim ze to ma s prachu alebo avivazu,co pouzivate vy aky avivaz a aky prach.dakujem

alinocka
28. feb 2011

Ja používam Persil senzitiv(je to prah pre deti) aviváž nepoužívam.Ak nechceš meniť prah tak stačí ked práčka dopere dať ešte jedno pláchanie navyše......

lalus
28. feb 2011

mydlové orechy 😉 bez aviváže 😉

dai
28. feb 2011

ahoj moncicatko,
ja som kvoli malej presla na pouzivanie gelu - pouzivam obycajny ( ariel alebo persil ) bez avivaze a je to v pohode...

dara76
28. feb 2011

prasok neviem poradit aky, kazdemu vyhovuje iny. Ale urcite nieco jemnejsie. Dolezitesie je dvojite plachanie, bez avivaze. Na zmakcenie bielizne sa da pouzit ocot a potom este samozrejme preplachnut.

sorciera24
28. feb 2011

a co tak skusit praciu gulu? 😉 ta je bez chemie, bez prasku a perie fajne 😉 ta ekzemu isto neuskodi...

kaselka
28. feb 2011

Ahoj, ja používam Biowaschball, kúpila som si ho aj na zákl. pozitívnych ohlasov z diskusie tu na modrom koníkovi (t.j. tá guľa na pranie, čo by mala okrem iného aj šetriť peniažky 😀 ) Malá ma tiež ekzém. Skús na to mrknúť, ja som s ňou veľmi spokojná. Takže periem len s guľou a bez práškov aj aviváže. Škvrny ošetrujem prekarbonátom sodným, čo je kryštalická sóda s aktív. kyslíkom Pure.

ikika
28. feb 2011

Moja znama ma tiez maleho s exemom a odkedy to maju perie v mydlovych vlockach, ziadna avivaz... plus plachanie navyse... 🙂
moncicatko19 urcite najdes ten spravny sposob, ktory bude Tvojmu malemu vyhovovat, vsetko dobre prajem. 🙂