Hľadám homeopata v okrese Bánovce, Trenčín, Topoľčany

syrik
24. mar 2013

Ahojte, prosím Vás, nepoznáte nejakého dobrého - najlepšie detského homeopata v okresoch BN, TN, PE, TO, PD? Budem Vám moc vďačná 🙂

fuggi24
24. mar 2013

Ahoj,
vidím, že si založila novú tému, tiež som si kedysi takto hľadala detského lekára na internete, a spravila som veľkú chybu, že som nenaďabila na klasickú homeopatiu skôr.
všetkých dobrých homeopatov nájdeš na tejto stránke:
http://www.klasicka-homeopatia.com/forum/viewto...

Ak by sa k tebe zakotúľal kontakt na iného, ktorý by nebol v tomto zozname, tak to bude homeopat, ktorý sa pravidelne nezúčastňuje povinných školení resp. to bude lekár MUDr. ktorý si urobil kurz firmy BOIRON, dovozca homeopatických liekov na Slovensku. Tento kurz je Francúzskej školy a lieky predpísané týmto spôsobom nemusia vždy pomôcť, čo môže spôsobiť fámu že homeopatia nefunguje. O liečenie človeka a nie chorôb sa snaží Klasická homeopatia, takže daj si do GOOGlu spojenie klasická homeopatia a dočítaš sa viac.
Samozrejme, že pediatra mať potrebuješ a vtedy je dobré vybrať si nejakého, ktorý bude homeopatiu tolerovať alebo ju dokonca predpisovať na základe kurzu BOIRON (veľmi sporadicky väčšinou). Ja som si tiež takého našla (no už vyše 3 rokov sme u nej neboli, lebo sa liečime homeopaticky doma sami). Absolútny top človek homeopat na Slovensku je podľa mňa Vladimír Petroci, momentálne z Popradu,ktorý by si zaslúžil za zásluhy homeopatii štátnu cenu.
Držím palce.

aurelkan
24. mar 2013

uplne svela pani doktorka Murčeková, velmi mi pred rokmi pomohla. Byva teraz niekde pri Partizanskom, Uherce alebo take nieco 🙂

ajkapajka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinano
26. mar 2013

@ajkapajka1 ahoj ak sa mozem spytat ma v tn ambulanciu,alebo chodi domov pacientom?dakujem

ajkapajka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syrik
autor
26. mar 2013

@aurelkan Tiež mi ju kamarátka doporučila, ďakujem 🙂

syrik
autor
26. mar 2013

@fuggi24 Toto je rada nad zlato...ĎAKUJEm moc krát za ten zoznam homeopatov 🙂

syrik
autor
26. mar 2013

Ešte sa Vás opýtam, ako je to cenovo? KOľko väčšinou pýtajú za vyšetrenie a koľko stoja cca. samotné homeopatiká?

fuggi24
26. mar 2013

Homeopatia je jedna úžasná metóda, kde lekár potrebuje zistiť na základe cca 2 hod. pohovoru charakter človeka, jeho životné postoje, predchádzajúce životné príbehy, ktoré ho v živote ovplyvnili a ktoré zapríčinili, že sa dostal do chorobného stavu tela či mysle. Na základe toho si dokáže urobiť o človeku "obraz". Zásadne sa nepoužívajú pritom žiadne diagnostické prístroje, je to len o pohovore a vcítení sa homeopata to problémov pacienta. Toto prvé vyšetrenie stojí od 50 - do 120€, normálna taxa je do 70€ na Slovensku, v Bratislave sa nájdu aj drahší. Homeopatiká dáva pacientom sám homeopat, takže sú v cene. Ak nie, tak jedno balenie stojí cca 3-10€ podľa toho čo a v akej potencii si má pacient zabezpečiť. Čo sa týka liekov, tak neviem si predstaviť lacnejšiu a efektívnejšiu liečbu. Kto by náhodou pýtal viac, tak to nie je homeopat.....Kontrolné vyšetrenie je potom podľa potreby, po mesiaci, po dvoch, môže byť aj telefonická konzultácia, za každé ďalšie osobné stretnutie sa zvykne platiť 10-20€.
Ináč lekárov - homeopatov veľmi neodporúčam na riešenie dlhodobých chronických problémov, iba ak nejaký doplnok. Takíto lekári zvyknú viac tolerovať alternatívny prístup k liečeniu, no homeopati v čistom slova zmysle to nie sú. To je ako keby vegetarián bol povolaním mäsiar, neviem si osobne predstaviť hlásať jedno a konať druhé, peniaze však točia svetom a z niečoho treba žiť takže sa môže stať, že sa nájde medzi nimi výnimka. Homeopatia je totiž veľmi náročná, vyžaduje si veľa času a príprav homeopata, pred samotným stanovením správneho lieku. Je to štúdium na celý život a popri inom povolaní sa robí veľmi ťažko. Nelieči sa choroba, ale celý človek.
pre zamyslenie pripájam veľmi pekný článok...
http://www.zmensvojzivot.sk/homeopaticky-pribeh...

Kto by mal záujem liečiť akútne prípady homeopaticky doma odporúčam kurz domácej homeopatie Dr. Kolenovej v Ba alebo v KE, s ktorým to hravo zvládnete. http://www.homeopat-kurzy.sk/ alebo potom 4 ročné štúdium pre profesionálny záujem stať sa homeopatom
http://www.klasicka-homeopatia.com/.

murko1122
25. jún 2013

Dobrý večer. Reagujem na nick "aurelkan"..moja mamina sa venuje popri detskej pediatrii aj homeopatii, ale nerobí to ako hlavnú činnosť a ani po svojej ambulantnej a nemocničnej práci - nemá na to čas:(. Lieči svojich pacientov a keď sa jej niečo nezdá v alopatickej liečbe, tak dopĺňa homeopatiou..len toľko🙂. A ak pomohla, tak som rada🙂..čiže financie ona neberie a pokiaľ ide o liečbu,alebo liečbu, tak tiež by som doporučovala zoznam verejných homeopatov na SR🙂

sln1ecko2
26. aug 2013

Prepacte ze som mimo tému, ale možno by mala niektora zaujem. Je tu možnosť zorganizovať 6 mesačný kurz Domácej homeopatie (vždy jeden víkend v mesiaci). Semináre by prednášala Dr. Jana Kolenová. Nakoľko tento kurz prebieha len v Košiciach, tak som sa skontaktovala s pani doktorkou a navrhla mi, že ak sa nazbiera 15-18 účastníkov, kurz by vedela urobiť aj v Banskej Bystrici. Bližšie informácie o obsahu kurzu nájdete na jej stránke http://www.homeopat-kurzy.sk/Terminy.html, alebo keď si dáte do vyhľadávača Dr. Jana Kolenová, Kurz domácej homeopatie. Je nás už zhruba 5-6 mamičiek, ten kto vie o čom je homeopatie a mal by záujem sa naučiť jej základy a vedieť ju aplikovať aj v domácom prostredí tak mi napíšte. Pekný deň všetkým

janik37
24. okt 2013

@ajkapajka1 Ahoj prosim ta mohla by si mi dat kontakt na pani Dr.Krasulovu alebo kedy a kde ordinuje v PB_velmi pekne dakujen

polarka123
30. okt 2013

@fuggi24 Ja by som sa chcela opýtať, že ako sa dá liečiť doma a odkiaľ si objednávaš lieky . Mám veľmi dobre skúsenosti s homeopatiou v rodine a videla som čo dokážu , len nás to finančne položilo. Za liek som posielala aj 300Eur a to neklamem. Mám zdravotne problémy a chcela by som sa liečiť homeopatiou, len už na to nemám financie. Ja viem, že samotne lieky nie sú drahé , len tie ich konzultácie. Asi sa v tom vyznáš , tak mi poraď čo mám robiť . Spomenula si homeopata Vladimíra Petrociho , nevieš koľko sa platí za liečbu uňho?

jaruska12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzik311
9. feb 2014

@syrik ahoj kde si nakoniec bola?

fuggi24
18. máj 2016

http://www.komorahomeopatov.sk/zoznam-homeopatov

Vyšetrenie stojí cca 50€ - 100€ v závislosti od homeopata. Lieky bývajú v cene.

nelinka2011
5. jún 2018

@aurelkan prosím vás pekne kde by som našla túto pani doktorka Murčekovú homeopatku?ďakujem velmi pekne

adazdca
29. jún 2019

Prosím vás vie mi niekto poradiť homeopata z TN a okolie?

stank23
30. okt 2021

@adazdca našli ste niekoho

adazdca
30. okt 2021

@stank23 pani múdra v zlatovciach

macamik
21. aug 2022

@adazdca Prosim mozete mi poslat kontakt na tu p. homeopatku na moj mail marcelamik@protonmail.com? Nepodarilo sa mi ju najst. Dakujem pekne

adazdca
23. aug 2022

@macamik kontakt zial nemam.. ale na FB si dajte vyhladať Tatiana Múdra... ako obrazok má v ruke drziace srdiečko z listu a cez to svieti slnko