Ktorý liečiteľ vám pomohol k uzdraveniu?

katwenka
2. máj 2021

Ahojte, je tu niekto kto ma osobnú skúsenosť alebo pozná niekoho, komu moderná medicína nevedela pomôcť a našiel liečiteľ ktorý pomohol k uzdraveniu?
Ďakujem za každú odpoveď.

kikus7
2. máj 2021

Tiež ma to zaujíma. 📌

polodrahokam
3. máj 2021

.

stanulienkat
3. máj 2021

Také ho síce nepoznám, ale poznám pacientov, ktorým liečiteľ pomohol do hrobu, pretože ich liečil bylinkami.

dzepeta
3. máj 2021

@katwenka moj otec sa vyliecil pôstom. Mal poskodenie srdca 3.stupna a ztukovatenu pecen. Po 20 dnoch nejedenia doktor nemohol uverit vlastnym ociam. Povedal ze za 30 rocnu prax sa mu toto este nestalo. Asi ale zavisi aj na tom aky zdravotny problem mate. No pôstom sa da vyliecit mnoho ochoreni.

dzepeta
3. máj 2021

@0silvia0 hej😂to su take “konspiratorske” temy. Komu niet voli tomu niet pomoci🤷🏽‍♀️ Nuz kazdy podla seba. Moj otec vdaka tomu zije🙂

mimuska125
3. máj 2021

@katwenka ahoj moja známa bola u jedného v Liptovskom Mikuláši ale neviem ako sa volá..pomohol jej synovy ..skús mrknúť na Google

dzepeta
3. máj 2021

@0silvia0 skusim napisat aj tam mozno rozvirim nejaku burlivu debatku😂

tina4931
3. máj 2021

@katwenka Skús pozrieť aj Peter Petránsky

0silvia0
3. máj 2021

@dzepeta tak ono vies, kazdy je odbornik, hoci nic o niektorych veciach nevie...

katwenka
autor
3. máj 2021

@mimuska125 no práveže tu mi nikoho nenaslo.... Nevieš to zistiť ako sa vola?

katwenka
autor
3. máj 2021

V skratke, mama potrebuje operáciu pľúc, má tam dieru, ale po covide ma pľúca také zničené, že nikto si netrúfa sa do toho pustiť. Udržiavajú ju na odsavani, aby pľúca dychali, ale sami doktori nevedia dokedy to takto vydrží. Verím, že posielanim energie od niekoho kto ma možno ten dar by sa to mohlo podariť. Určite už veľa ľudí o takom prípade počulo a možno aj zažilo...

lucia147852
3. máj 2021

Jedna vec je aleternstivna liečba a zmena životosprávy v niektorých prípadoch a iné nejaký šarlatán, ktorý skôr pomôže do hrobu ako k vyzdraveniu.

maminkasisa
3. máj 2021

@dzepeta tiez poznam chlapika, ktory ale pod dozorom lekarou hladovkou liecil rakovinu... stav sa mu zlepsil

katwenka
autor
3. máj 2021

@maminkasisa áno, to je dosť osvedčená metóda... Ked nemá rakovina co žrať tak zmizne...hlavne cukor

daevina
4. máj 2021

@tina4931 mate osobnu skusenost? nenasla som ziadny cennik na vysetrenie...dakujem za info

tina4931
5. máj 2021

@daevina Ja som tam bola so synom, platila som myslím 70€ ale druhýkrát som myslím neplatila. My sme boli ale len dvakrát, lebo som sa potom rozhodla pre výber mandlí. Ale poradila mi ho známa a tej pomohol.

sebi09
29. jún 2021

Ja som sa velmi dobre a zdravo citila, ked som pravidelne cvičila jógu (takmer kazdy den), jedla podla chuti všetko, ale rozumne porce a brala kolostrum, ktore vraj pomaha regeneracii...to je moje kombo, ktore bych pouzila v pripade nemoci...

cleanslate
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1lionik1
1. okt 2022

@maminkasisa tiež som počula od známej, že jej blízky človek sa vyliečil z rakoviny postom, resp. bol 40 dní na zeleninových štavach,ale robenych nacerstvo doma, odporučil mu to lekár, ktorý mu narovinu povedal,že ak začne s chemoterapiou skončil.
Po vyliečení dostával anonymne telefonáty, aby o Tom nikomu nerozprával a lekár, ktorý mu pomohol skončil ako lekár.....takže niekomu asi veľmi záleží na tom,aby sa o takejto jednoduchej a účinnej metóde ľudia nedozvedeli, pretože farmaceuticky biznis je neúprosný ...

iveetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jasomzabka
3. feb 2023
banalu
3. feb 2023

@1lionik1 prave mi odpalilo dekel 😂😂😂

milanemila
3. feb 2023

@katwenka ten co mal pred menom Mudr.

tomas21111
5. jan 2024

@katwenka nerobte to, liečitelia a ďalší pracuju so "silou" ktorá Vám "pomôže". Sú viditeľné výsledky. Ale verte mnohonásobne viac Vám to uškodí a zoberie. Vlastné skúsenosti.

0silvia0
5. jan 2024

@tomas21111 ake su tvoje osobne skusenosti, ak mozes napisat?

tomas21111
5. jan 2024

@0silvia0 ono je toho veľa. Ešte počas vysokej školy bol to tuším jeden kamarát za jednou pani liečiteľkou. Ona sa tým živila, pomocou takého stroja (držíte v ruke elektródu, druhá ruka je na platni kovovej, tiež Vám dajú slúchadlá na uši) a počítača detekovala ochorenia a potom liečila. Robila tiež hypnózy, tiež odvykačky. Zúčastnil som sa terapie aj hypnózy. Prvý dojem bol fajn, dajú sa pomocou hypnózy odstrániť rôzne bloky, mal som trochu bolave rameno, ani som jej nepovedal o tom a zistila to. Bral som to čisto pragmaticky veď pomáha to tak čo. Aj hypnòzu som si vysvetľoval... máme nejaké vedomie a podvedomie a pôsobíte či už hypnózou alebo liečiteľstvom na to podvedomie. Stal som sa dosť senzitívny na tieto veci, cítil som ako by mi to pôsobilo na zadnú časť mozgu. Inak všetko je pôsobenie na mozog, všetko riadi mozog, každý orgán...aj rakovina je vlastne ak preťažíme organizmus z nejakých dôvodov a mozog uvedie telo do núdzového režimu. Liečitelia vedia rôzne veci zistiť skôr ako ss prejavia, ešte nebolí a zistia že zachvíľu problém bude. Zatiaľ je všetko ok. Problém je ten, že či už frekvenčné terapie, alebo inè terapie, liečiteľstvo atď. to nie je pôsobenie stroja, ale ani toho človeka. Ani liečitelia samotní niekedy nechápu aké sily využívajú. Ale späť ku mne. Zúčastnil som sa liečiteľstva mnohokrát, okamžite potom som ale začal mať problémy so žalúdkom, zápaly, bol som nervózny, neskôr nespavosť... potom potom po nejakej pauzy som zas siel liečiť tieto problémy, potom som bol čím ďalej nervóznejší, až strachy a úzkosti... ale dlho som si neuvedomoval čo sa deje a prečo je to tak. Zúčastnil som sa na diaľku aj vykladania kariet. Všetko to je zlé. Ide o to... zamyslite sa čo je liečiteľstvo? Nie je to sila daného človeka, ani neprijal žiadny dar, skôr prekliatie. Áno je to mágia a neexistuje dobrá a zlá... všetko je zlé. Teraz sa možno bude niekto smiať, niekto povie že je to divné. Ale ak ste niekedy počuli, že existujú zlí duchovia a démonizmus tak to je pravda. Neotvárajte im cestu do seba. A čo sa týka mňa, ja som našiel cestu von z toho... roky som mal problémy so žalúdkom, preťaženú pečeň z nervozity... ked som vypil kavu napriklad. Isiel mi zaludok zhoriet... tak to bolo 10 rokov. V priebehu mesiaca som sa ale dokazal dostať z toho. Teraz aj keď pojem čokolvek, vypijem 4 kavy nič sa nedeje... som pokojnejší atď

0silvia0
5. jan 2024

@tomas21111 hej, tiez si to myslim. V nasej rodine neter bola ako dieta liecena u viacerych liecitelov, mala fyzicke problemy, autoimunitne ochorenie. V puberte tieto problemy sice zmizli, ale nastupili ovela horsie, psychicke. Takze chapem o com hovoris. Tiez som sestru pred tym varovala, ale nepocuvala ma.

tomas21111
5. jan 2024

Vies ja som o tom nikomu nikdy nepovedal ani rodine... ale ono sa to prejavi nie len na zdravi ale aj na osobnom zivote... ale da sa tomu pomoct... ale je to prípad ku prípadu iné

dancadanus
17. jan 2024

@tomas21111 ako von z toho prosím. Ide mi o syna