Máte skúsenosť s liečiteľom Viliamom Weberom?

zoranik
14. feb 2014

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci mate niektora/y skusenosti s liecitelom Viliamom Weberom z Trencina/Kalnice, pripadne s cim konkretne vam pomohol.Vopred velmi pekne dakujem za vase prispevky.

janina2604
20. jún 2014

Ahojky, ja mám skúsenosti s Viliamom Weberom. Bola som tam pre týždňom so sebou a mojou 74 ročnou mamou. Výsledok je super !!!! Moja mamina, ktorá ledva ráno vstala z postele pre obrovské bolesti chrbtice dnes okopávala záhradu a požehlila kopec prádla, čo nemohla robiť už 3 týždne.
Ja som šla tiež s bolesťami krčndej chrbtice, chodím na ovstreky aj rehabilitácie, ale bolesti sa len zväčšovali. Teraz som už týždeň bez liekov ! Zavolaj na toto číslo - 0905 930 765, dohodni si termín. Ja idem v utorok zasa so svokrou. Robí v Trenčíne, ulica Janka Kráľa 23.
Terapia stojí 20 eur.
Moje číslo telefónu je 0904 487 428, ak by si chcela ešte niečo vedieť.
Jana

vlasticka88
13. aug 2014

Ahoj @janina2604 prosimta kolko sa čaká a ako to tam prebieha dakujem

macinko99
19. aug 2014

Dobrý deň,pán Weber
chcela by som Vám vyjadriť
veľkú vďaku
veľké uznanie
Veľké poďakovanie
môj zdravotný stav sa polepšil,a každý deň myslím na Vás
tá bolesť tváre je iba tak jeden krát za týždeň,alebo dva je to zmena
a za tú Vám ďakujem
Janakova

tetaaja
24. aug 2014

Chcela by som pánovi Weberovi nesmierne poďakovať že mi veľmi pomohol s mojim zdravotným stavom a nie len mne ale aj mojej mamičke a sestre...Vrelo ho doporučujem a poznám ľudí s môjho okolia ktorí sú s nim tiež len spokojní...Ak je človek chorý a má potiaže vyskúša všetko a verte mi, pomáha to...Ďakujem,ďakujem,ďakujem....

veronika2112
26. aug 2014

Dobry deň,chcela by som Vás poprosiť o kontakt na pána Webera...budem vám veľmi vďačná...chcela by som ho navštíviť

margareta17
28. aug 2014

chcela by som sa opytat co vsetko liecite dakujem

artusko
28. aug 2014

Po očkovaní v priebehu 3 týždňoch som ostala na barlách. Lekári si ma v bolestiach posúvali. O pánovi Weberovi som sa dozvedela od synovca, ktorému ako futbalistovi liečil triesla, ktorému ani operácie nepomohli. Po 30 min liečení som odložila barlu.Moji blízki a známi i pacienti v čakárňach ma videli viac dní o barlách vo veľkých bolestiach a zrazu bez nej. Žila som zdravým spôsobom života, každé ráno som si vybehla pod horu po bylinky, plávala 120 bazénov a po vakcíne som ostala paralizovaná. Väčšina si vypýtala kontakt, využili jeho liečenie a spätne mi volajú ako sa im darí po liečení pánom Weberom. Čo mám informácie liečil úspešne činnosť štítnej žľazy, cukrovku, kŕčové žily, imunitu, alergie, rakovinu, schyzofréniu, artrózu, ženské ťažkosti, zápal sedacieho nervu, oči a iné.
Chcela by som za seba a za všetkých, ktorým pomohol, poďakovať pánovi Weberovi a popriať mu veľa šťastia, zdravia a lásky. Vďaka pánovi Weberovi ja a moji blízki, známi môžeme opäť žiť plnohodnotný život. S vďakou Mgr. Anna Michelová.
Kontakt je 0905 930 765.

janicko12345
18. okt 2014

Weber je obyčajný podvodník. Nič nevylieči, len pol hodiny má na Vás položené ruky a oddychuje. Potom Vám dá jeho reklamný lták, na ktorom sú samé hlúposti, zaplatíte 20,- Eur a odchádzate. Ručím za to, že Vám absolútne nepomože. Bola som u neho s viacerími problémami 1x a je mi stále rovnako na houby. Ak chcete zbytočne minúť 20,- Eur, kúpte si radšej žreb do lotérie, tam máte aspo'n minimálnu šancu.

martinellla
24. okt 2014

Bola som prvýkrát u pána Webera a na druý deň necítim ešte nejaké zdravotné zmeny. V každom prípade nezavrhujem jeho liečby a nekomentujem že je podvodník. Som si vedomá že nie každá choroba je choroba v tom zmysle že po chvíly sa nám ulaví. Niektoré stavy musia dozrieť pokým sa vyliečia. Netreba byť netrpezlivý pretože tým to len môžeme oddialiť. A verím tomu že každé chorobné či úrazové stavy sa v našom živote ukážu z vyšších dôvodov. Máme niečo pochopiť, naučiť sa, zmeniť smer v živote. Pokiaľ to pochopíme chroba môže niekedy odísť aj bez nejakých zákrokov. Totižto máme aj mi sami uzdravovací talent ale nie každý na to príde 🙂 Chcem teda ým povedať ak ste boli u nejakého liečiteľa tak napríklad pána Webera a nedostavili sa ešte požadované výsledky nehádžte vinu jemu pretože tá choroba môže byť u Vás dlhšie z rôznych iných dôvodov ako napríklad že si ju musíte prežiť aby sa vo Vás niečo pohlo. Ja viem môžete kašlať na moje reči tí čo práve teraz trpíte silnými bolesťami proste chcete mať už pokoj od toho neznesitelného pocitu 🙂 Ale niekedy veru pomôže rýchlejšie pochopiť a následne sa uzdraviť ale to sme ešte ďaleko od takéhoto myslenia. NIektorým iečiteľom napríklad nieje zhora dovolené vyliečiť u daného pacienta všetko. Je mnoho dôvodov kedy choroba môže pretrvávať a veru nieje to vždy dôvod podvodu nejakého liečiteľa. Napadlo ma , čo ak ste tomu liečiteľovi a jeho liečeniu na Vás napríklad dostatočne neverili? Nemuseli ste mu potom umožniť liečenie čo on ani nemusel vedieť, vložil do Vás energiu a ostatné je vždy na nás. Zrazu neveríme lebo čo ak, neprichádza zlepšenie ešte atď. V mnohých prípadoch je dôležitá viera, pozitívne myslienie. Teda v konečnom dôsledk nezáleží na liečiteľoch ale najmä na nás, liečitelia sú väčšinou len sporostredkovatelmi. Len chápem že niekedy je nám pohodlnejšie preniesť zodpovednosť na druhéh a potom nadávať. Aj ja som taká niekedy. 🙂 A nakoniec máme predsa zakaždým slobodnú voľbu. Myslím si že Vás nevliekli k liečitelovi so zbraňou v hlave aby ste tam šiel. Proste ste nemuseli. Samozrejme chápem aj to že ste teda chceli skúsiť každú alternatívu ak jedna nepomohla. U liečiteľa Vám nepomohla tiež? No a čo, ved život je pokus a omyl a učíme sa. Takto aspoň môžeme objavovať seba a to čo nám môže pomôcť naviac. Netreba sa hnevať na pána Webera keď sa Vám nepolepšilo, je možné že sa polepšilo len si to neuvedomujete alebo to príde vtedy keď je ten správny čas a možno to neni tá správna voľba liečenia pre Vás. V každom prípade pán Weber za Vaše činy a rozhodnutia nemôže vždy sme každý vlastným pánom 🙂 A pokiaľ tu má pán Weber pozitívne ohlasy a to aj na liečenie ťachších diagnóz bude na tom ničo pravdy že má krásny dar. Len ako som spomínala a opakujem sa nie každému môže sadnúť atď. Viem že je mnoho šarlatánov ale z vlastných pocitov u pána Webera poviem že je to naozaj ok 🙂 Tých 20 eur nieje tak veľa ako si pýtajú iných od 50 vyššie 🙂 môžeme si kúpiť za 20 eur los a zistíme že sme nevyhrali ani euro. Takže by sme mali tiež nahovno deň no nie? :D Vždy je to pokus - omyl ale nikto iný nemá zodpovednosť za Nás len my a bolo by fajn už konečne svoje vlastné strachy, hnev, strach a smútok ktorý nás tak frustruje nevzťahovať na niekoho druhého pretože to je pre nás veľká úlava. Ja viem ano niekedy je ale nepríde riešenie prídu len ďalšie trápenia a dokola kým sa nepoučíme. Sme si strojcami vlastného šťastia 🙂

moni35
18. nov 2014

tiež mám osobnú skúsenosť a veľmi dobrú,človek nevie čo a ako to dopadne,ale ked človek už nevie kudy kam skúsi všetko,mala som problemy s krížami ledva som sa pohla a či mi niekto verí či neverí ja som už od neho išla a bez problemov,stojí to za tých 20€ aj ten človek musí z niečoho žiť a tú energiu čo dáva zo seba,tiež nieje len tak,takže ja odporúčam,pomohol aj mamine aj kámoške

zdenka7501079278
12. jan 2015

janicko12345,nie kazdemu sa da pomoct ...to,ze nedokazal pomoct tebe este neznamena,ze je podvodnik.

dedkokr
4. feb 2015

S manželkou som navštívil aj ja pána Webera 4 krát. Liečil nás na : stres, bolenie prstov, bolenie nôh, prekrvenie končatín, prostatu, sed bez opory, spánok, zlepšenie pamäte. Je nám lúto ale ani v jednom sa nič nezlepšilo. My máme asi smolu ak sa to druhým podarilo.

stark22
27. apr 2015

Ja som u Webera bol s poranenim klbu a tiez a bolestami paty. Vobec mi vsak nepomohla jeho terapia.

ornela_tn
16. máj 2015

bola som u neho minulý týždeň s močovým mechúrom... najskôr všetko v poriadku, na druhý deň bolesti, trochu krvi išlo, asi na 3 - 4 hodiny to prešlo a odvtedy nemám žiadne bolesti, štípanie, nič... po týždni som bola u doktora dať si vyšetriť moč a všetko dobré, žiadna krv, žiadne bielkoviny... ja na neho nemôžem povedať jediné krivé slovo a bola som u neho aj s deťmi a tiež dobre, dovtedy samé soplíky, kašeľ a odvtedy nič...

ivana1102
18. nov 2015

Niekde som citala o panovi Waberovi... a chcela som sa spytat vie liecit aj cez telefon?? niekde som citala a chcem sa spytat ci uy to niekto skusal? dakujem

nunulko87
18. jún 2016

Ahojte...ja som u pána Webera bola pred dvomi tyzdnami a môžem len povedat ze naozaj pomaha!!! Mne určité pomohol skoro 5 rokov som mala problém s krizami ale posledne dva roky to bol des! Stále som bola PN,lekári mi davali stále nejaké lieky od bolesti za posledne 3 mesiace som využívala 12 druhov liekov od bolesti! Nic mi nepomahala uz som nevedela co mam robit...potom mi jedna známa dala cislo na pána Webera tak som tam zavolala, uz to bola moja posledná nádej a ľutujem len jedno, ze to číslo som nemala skôr...síce sú to len dva týždne co som u neho bola ale ľudia verte ci nie, uz neviem čo je bolest a viem si ostrihať konečne sama nechty na nohach!...ten,čo nemal tieto bolesti nikdy nepochopí, co je to za muky!!!!Vrelo Vám ho všetkým odporucam!!!!

denisahlavkova
27. sep 2016

Ahojte, myslite, ze by dokazal pomoct/vyliecit boreliozu?

nunulko87
27. sep 2016

Fuu to neviem treba skusit zavolat a spýtať sa za to clovek nič neda...

denisahlavkova
27. sep 2016

@nunulko87 Vyskusam, dakujem 🙂

michaelasv
20. dec 2016

@nunulko87 dobry den,mohla by som vas poprosit o kontakt na neho? Vdaka

nunulko87
20. dec 2016

michaelasv : byva v Trenčíne, ulica Janka Kráľa 23 a telefone cislo je: 0905 930 765 dúfam že pomoze

michaelasv
20. dec 2016

Dakujem 🙂

bubbli
27. dec 2016

Pan Weber už nepomoze nikomu. Vcera 26.12.2016 nas necakane opustil. Cest jeho pamiatke.

luvis
27. dec 2016

@bubbli uprimnu sustrast celej rodine.. prave som pozerala kontakt, ze by sme sli vyskusat k nemu na terapiu :(

vladimir51
28. dec 2016

Zajtra 29.12. má pohreb v Dome smútku Trenčín-Juh o 11.00 tej hodine.Vilko bol moj najtalentovanejší žiak ,kamarát a predseda nášho Klubu nespravedlivo plešatých.Odišiel v mladom veku 50 rokov. Verím,že už je mu dobre v iných dimenziách bytia.Vladimír Cvrk.

iva186
31. dec 2016

Píšem so slzami v očiach a prajem rodine úprimnú sústrasť.Vrúcna vďaka za jeho pomoc a jeho zlaté ruky, ktoré ma zbavili 20-ročného utrpenia.Zápalové ochorenie kĺbov, vraj od narodenia a to sa prejavilo už v 17-tom roku života.Stále nevedeli čo mi je. Až po operácii chrbtice na MR vyšetrení,a to so musela nástojiť aj o vyšetrenie kĺbov.Znova operovať.To snáď už nie! Doktori by mali spolupracovať s takýmito liečiteľmi a hneď by bol svet krajší!Bola by som vďačná o kontakt ak by niekto vedel ešte o takom liečiteľovi ako bol p.Weber.Len dúfam, že neodišiel pre Nás ktorím pomohol.Vravel, sám seba ale liečiť neviem!Nech mu je teda dobre tam kam odišiel.Amen