Poznáte liečiteľa zo Žiaru nad Hronom?

alexi8
18. máj 2014

prosím vás pekne, súrne hľadám kontakt na pána zo ZH, vraj za nim chodí veľa ludí..je to asi skor liecitel ako vestec...ak sa nemýlim, pocula som, že je róm s okuliarmi..neviete mi poradiť viac??DAKUJEM

henika32
18. máj 2014

volá sa Tóno 0915452910, niekedy je sa mu tazke dovolat. tak len skusat, a chodi aj do Blavy.

magnumkompozitum
24. jún 2014

zavolaj na 911540565

aflac
27. dec 2014

A mate s Tonom niekto skusenosti? Dakujem

8291
16. apr 2015

Ano mam skusennosti,je neseriozny klamár,vedela by som rozprávať aj popisat ale to by bolo vééľmi dlhééé.Ako som sa naňho namotala tak nakoniec som zistila ze len využíval moju ťažkú situáciu,zavádzal ma.A keď už bolo najhoršie tak prestal somnou komunikovať,vôbec nedvihal telefon.a nebolo to preto ze je zaneprazdnený,pretože predtým keď mal odomna neodpovedany hovor,tak zavolal späť a teraz neodpovedal hádam na 10 hovorov.

anunnaki
16. okt 2016

Ahojte matu este niekto niake skusenosti s Tonom?Aj uvas pouzival stary mobil na odfotenie tej skvrny?a aj vam urcite povedal ze mate ducha?

anunnaki
16. okt 2016

@8291 Poznate este niekoho kto ma zle skusenosti s Tonom?Dakujem

8291
17. okt 2016

@anunnaki ja osobne nepoznam nikoho komu by pomohol ani nikoho koho by oklamal.Ale moja sestra pozná takmwr celý ZH a keď niekomu povedala,že na koho som sa namotala,tak každý jej povedal,že nech mi to vytlčie z hlavy,že je to klamár,ludia ho poznaju v tom meste.Že nech dám ruky od neho preč.

lilasalaj
12. dec 2016

ahoj, mám skúsenosť a dosť nepríjemnú. bola som sama na nejakom byte, myslela som si , že tam bude viac ľudí. do pása ma vyzliekol a ošahaval ma. fotil starým telefónom a ukázal mi, že ma niekto škrtí a že mám ducha........no totálna blbosť. je cigán a ani nevie dobre po slovensky. no za blbosť sa platí. nenaleťteeeeeeeee! nevidíte mu do oči, lebo má čierne okuliare no som rada, že som z toho bytu von.

niccolo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
niccolo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
8291
25. apr 2018

@niccolo ja poznám jeho,, pribeh"veľmi dobre,čo mám posledné info,tak je naňho dokonca vydané trestné oznámenie. V ZH a okolí ho poznajú už všetci, ako,, seriózneho"tak musí cestovať po Slovensku lebo v tomto okolí paniaze už nekvapnú

lucylka25
25. apr 2018

Ak sa chcete liecit alternativne, tak doporučujem profesionálneho homeopata, certifikovaneho, studovaneho a registrovaneho v komore homeopatov. Urcite nie nejakeho sarlatana a klamara. Zoznam profesionalnych homeopatov aj s mapou v okoli vaseho bydliska je tu: www.komorahomeopatov.sk/zoznam-homeopatov

kucikuc
16. máj 2018

@8291 a koli čomu je nanho dane trestne oznamenie?

johanka32
22. máj 2018

Mám kamarátku, celá rodina k nemu chodí, každému nahovoril inú samozrejme smrteľnú diagnózu. Potom ich postupne (vy)liečil , teda hlavne z peňazí a rozbil skoro 2rodiny, keďže kuzlu jeho osobnosti podľahli obidve sestry. Od začiatku čo som o ňom vedela mi bol podozrivý a tukala som si na čelo , ale nedali si nič vyhovoriť...Teraz už vedia ako nimi pekne manipuloval
Šikovný chlapec 👎👎👎👎

8291
22. máj 2018

@kucikuc vraj kvi nejakým finančným podvodom, viac som nezistovala lebo som bola sklamaná samabzo seba, že som naletela ako taka hlupaňa

8291
22. máj 2018

@johanka32 bože a ja hlúpa som mu všetko žrala, sestra tá ma skoro zabila, lebo vedela o ňom aký je, ale mňa úplne zblbol. No ale prišla som dosť skoro na to, že tudy cesta nevedie. Teraz by som sa samú seba zato nakopala do riti a vyfackala

emilka111
13. jún 2018

Mne ho kamaratka odporučila ale teraz som zostala zaskočená z toho čo píšete...jejda tak teraz neviem

kucikuc
19. júl 2018

@emilka111 ja ho poznam tiež docela dobre na začiatku mi pomohol ale potom radšej otom ani nepišem...!!! ruky od neho preč je fakt dokonaly klamar prvorade su unho peniaze.Dokaže človeku pekne zblbnut hlavu a to som si myslela že mne sa to stat nemože😒 Dufam že takeho človeka už živote nestretnem!Myslim si že je nas už takych viac

petka575886
14. okt 2018

@emilka111 my sme mali tiez s nim skusenost ale vsetko co nam povedal bola pravda :O takze ked tu tak citam od ostatnych tak teraz neviem...

lujza1234
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lujza1234
15. jan 2019

ahojte, co vam urobil? tiez mi najprv porozpraval kadeco ale potom mi zacali byt niektore veci divne a uz mu neverim. v niektorych veciach mal mozno pravdu ale nie na vsetko som mu naletela.. vela veci si podla mna vymyslel..

0
Odpovedz

kucikuc
15. jan 2019

@lujza1234 to je na veľmi dlho a je toho veľa som rada že týchto veci som sa zbavila. Je pravda že človeku zo začiatku pomôže aby si získal jeho dôveru a určite si veľa vecí vymýšľa 😉 Som rada že som mu nezhltla všetko

lujza1234
16. jan 2019

@kucikuc ako napr. ze ma dom na novom zelande a pod. a ked som sa opytala co vychadza letenka tak povedal ze 50e.... ale toho bolo viac cim ma chcel oblbnut

kucikuc
16. jan 2019

@lujza1234 keby mal dom na novom Zélande tak nechodí po sk a neoblbuje ľudí a ťahá od nich pekné peniaze. Neverte mu je fakt dokonalý herec vie dobre s ľuďmi manipulovať

tatvamasi
16. máj 2019

Má skúsenosť s Kutašom je taká, že ako k nemu začala žena chodiť, začala mi lhát, potom rozvod a neskor som zistil, že spolu spí. Bol som u neho tiež skôr ako som zistil o ich pomeru. Veľmi rýchlo sa ma zbavil a povedal mnoho lží. Je vysadený na liečenie žen. Od jedných berie peniaze, druhé...

tatvamasi
16. máj 2019

keď vidí budúcnosť, prečo jej teda napomáha? Najskôr z človeka ťahá informácie a potom ich človeku hovorí...

kikakc
25. okt 2019

Dobrý večer všetkým tu prítomným, rada by som poprosila ľudí, ktorí navštívili liečiteľa - mága p. Martina Schenka z BA aby ma kontaktovali na mail schejla@centrum.sk. Ďakujem za dôveru a pomoc. Lucia

divona78
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kucikuc
8. mar 2020

Ďalšia obeť čo naletela tomu debilkovi 🥴

divona78
Autor odpoveď zmazal
Zobraz