Prosím o radu ohľadom liečby imunity

monika76
27. júl 2012

Potrebovala by som nejake babské rady ,bylinky ,homeopatiká ja sama neviem proste ako posilnit imunitu.Tu nejde o bežný zhoršený stav tu ide o veľa.Syn ma poruchu bunkovej imunity ani po 3 liečbe nič zatial nezaberá a jeho stav je zlý. To je zlé že pri tom su aj iné diagnozy už pretože imunodeficit berie na seba všetko čo sa dá 😠 som zlostná ,bezradná zufalá už ...je to na dlhé písenie .Je to už v takom že pomali viac ako týžden ani nieje bez liečby ☹ teraz zas bakterialna infekcia a nieje to pomali ani čím už liečit lebo snyček je tažký alergik .Všetky rady antibiotyk už mame pomali vyradene len z rady penicilinu ešte nie... to je zle aj pre buducnost .

estterka
27. júl 2012

@monika76 ahoj,na homeopatiu treba navstivit hoeopata. mame s tym velmi dobre skusenosti,u nho sa neriesi jeden konkretny problem,ale telo ako celok.

alexandra
27. júl 2012

@monika76 Suhlasim, treba ist za homeopatom.
Moja dcerka vsak mala rovnaky problem - bunkova imunodeficiencia. Pomohlo chodit do solnych jaskyn, zvlhcovat vzduch, upravit stravu, obmadzit sladkosti, zmenili sme kompletne zivotny styl - do skolky chodia obaja len na pol dna, doobeda su so mnou, nejdeme nikde kde je prilis vela ludi, atd atd atd.. Je to dlha cesta, ale mozem povedat, ze po roku uz vidim prve vysledky 🙂

monika76
autor
27. júl 2012

@estterka kde hľadať ? pod čím ?sme Košice

maznacik007
27. júl 2012

@alexandra a ake homeo vam dali... ja som uz tiez zufala...momentalne z ninky zasa ma aslo cez 500 ma tiez imunodeficienciu ale museli sme imuno liecbu co sme uz takmer dva roky na nej prerusit ... kym sa neporiesi ten streptokok... uz som v koncoch zasa ten kolotoc atb... minimalne pol roka ... minuly rok sme ich brali vkuse cez devat mesiacov

alexandra
27. júl 2012

@maznacik007 Zlatik, ziadnu. Stacilo ked som vyrazne zmenila jedalnicek - cerstve potraviny, pol hodina medzi jedlami, co najviac suroveho (ma vitaminy, ktore sa tepelnou pripravou stracaju).. Ak chces, donesiem Ti nejake knihy.. No a samozrejme vsetko upravit, biorytmus, skolka, ved vies..

monika76
autor
27. júl 2012

@alexandra toto je vážny stav ja nikam ani nechodím a pomali ani nik ku mne. To je na dlhé písanie toto všetko... hodnoty bunkovej imunity su velmi nizke,ma astmu,je atopik,ma nalez na plucach este nedoriesene, ma problem s krvou neustali zapal v tele...teraz zas 40 teploty bakterialna infekcia hnisave capy ,pisem a ani necitam tak sa dopredu ospravedlnujem .Nasadene lieky ale on je alergik a jeho organizmus odmieta skoro vsetky druhy antibiotik to znamena ze o chvilu nieje cim liecit a za kazdym budeme musiet na prijem na vnutrozilne podanie ☹ nemocnica je pre neho viac zabijak...moze tam dostat nieco vazne a nebude ho cim liecit.Tak to zdolavame doma a na telefone mam lekarova som uz pomali sama lekar...

monika76
autor
27. júl 2012

@alexandra u nás napodobne strava zmenená dávno ja som skúsila čo sa dalo čo mi odporučili len sa to zhoršuje.

maznacik007
27. júl 2012

@alexandra ok potesim sa kniham... ved ja som uz tolko upravovala kvoli malemu mylim ziv. styl a tak... takze to bude malina.. hej to sladke moze byt problem... prestudujem... este chcem jej dat urobit panoramaticky snimok zubov ci nahodou tam neni skryty zapal

alexandra
27. júl 2012

@monika76 To ma velmi mrzi ☹ U nas nastastie liecba dobre ucinkuje, takze aktualne je stav stabilizovany.

monika76
autor
27. júl 2012

@alexandra to je dobra sprava aspon u vas...ja sa bojim že sa stane niečo zle...včera mi to oznamila doktorka že ho nebude čím liečit ..a hoc antibiotika viac ničia imunitu je pre neho nevyhnutna ..ma take hodnoty že katastrofa...nemocnicu odsuvame kym sa dá...lebo len vtedy bude zle...hoc toto prekonáme o 2 týždne čo bude zas ☹ si vydele ten cenik homeopatov? ja tam zavolam ale to je sialenstvo ☹

alexandra
27. júl 2012

@monika76 Ano, je to absolutne sialenstvo ☹
Modlime sa za Vas..

kaja73
27. júl 2012

@monika76 ja ti skopirujem co som pisla do inej temy-nie je to 100% cesta k zdraviu,ale upevni zdravie v kazdom pripade-sama to vsetko robim so svojim synom /ma 2 a pol roka a robim to vyse roka/a zafungovalo to,ale ozaj robim toto vsetko
-strava-co najviac surovej zeleniny a ovocia-aj vo forme stiav doma odstavenych,vyradit mlieko a mliecne vyrobky
-vysoke davky C vitaminy-100mg na kg vahy.ale nie naraz ,rozdelit aspon do 4-5 davok za den-dobry je Jamienson cmulacie ovocne pastilky -jedna ma 500mg-to mozes davat po polovicke.
-D vitamin-alebo teraz cca 30 minut na slnku-ale nie s opalovacim kremom
-citrovital 5-10 kvapiek denne-je to vytazk z grepovych jadierok-silne posoby na virusy a bakterie
-koloidne striebro-pri infektoch,nahradit nim atb,je to prirodne ATB-dostanes cez net emoticon
-3 omega kyseliny v panensky olejoch-repkovy,lanovy,tekvicovy.......olivovy-dene 2-3 cajove lyzicky
- lampa biostimul BS 303-lienka babulienka-testovala sa v skolkach na SK a mal vyborne vysledky-len je dost draha cca 600euro ta bezkablova,ale odorucam tu,ma aj silnejsi ucinok ako kablova-denne sa nasvecuje hrudnik ,10 minut rano a vecer.
-co najmej zrazat horucky chemiou-kazda horucka ma svoje opdstatnenie a ked ju znizujes tak branis telu branit sa
-nasadit silne probiotika-napr colon dophilus,alebo aspon infnat dophilus PLUS-nie obycajny infant dophilus a brat dlhodobo,kazdy den.

monika76
autor
27. júl 2012

@kaja73 Dakujem prestudujem vsetko 😉 som vďačná za každú radu.

monika76
autor
27. júl 2012

@alexandra už som volala homeopatke ,nejak to zvladneme 😉

kaja73
27. júl 2012

@monika76 ale upozornujem ze toto nie su ofice odporucania od lekarov-ti by len krutili hlavou nad takymi davkami c vitaminu,koloidnym striebrom atd-to su vsetko nestandardne postupy,ktore robim na vlastne triko a ono to ozaj funguje.
Vsetko z toho v porovani s agresivitou chemickych antibiotik je menej agresivne pre dieta,len vacsina z tych rad nie je ofice pre male deti-aspon nie z pohladu klasickej mediciny-ale ked ta zlyhava......

monika76
autor
27. júl 2012

@kaja73 ja štavy a stravu a probiotika začíname na dlhodobo ,skusim homeopatku

molka
27. júl 2012

@monika76 tiež môžem potvrdiť, že vysoké dávky céčka (my ho máme vo forme askorbátu sodného), robia s imunitou zázraky. Odkedy to dávam mojim deťom, ani raz neboli choré, už to budú 2 roky. Mladšia dokonca nikdy v živote neužívala atb a to začala minulý rok chodiť do škôlky, kde sú deti každú chvíľu choré. Keď začne sopliť alebo kašlať, okamžite zvyšujem dávky a na druhý deň jej nič nie je.

turistka
27. júl 2012

@monika76 zopar ludi som pocula chvalit colostrum - sice je to drahe, ale ak pomoze.....

monika76
autor
27. júl 2012

@turistka colostrum je na lachké stavy bezne vone dostat kupit ...
@molka dakujem asi skusim hoc som bojko lebo on na vsetko tak zle reaguje...

kaja73
27. júl 2012

@turistka nam colostrum nepomohlo-ani u jedneho syna-len to co som napisla tych viac veci,ked sme zacali dodrziavat.

turistka
27. júl 2012

@monika76 a skusali ste, ci nie?

turistka
27. júl 2012

@kaja73 hm, ono je to dost individualne, kazdemu zaberie nieco ine..... 😒

monika76
autor
27. júl 2012

Colostrum bral moj druhy syn aby nedoniesol nič domov zo školy...nejak že by to bolo dobre 😒 moj drobček ma za sebou už 3 liečbu imunorom-to je len na lekársky predpis , tiež mi to pride ako voda...nezabralo a hodnoty sa aj znižili...

alexandra
27. júl 2012

@monika76 My sme mali Luivac..

katecameron
27. júl 2012

@monika76 mi mame tiez obrovske zdravotne problemy s detickami teraz hlavne starsí syn skusili sme biorezonancne vysetrenie neviem ci si o tom pocula skus kuknut na nete a tam mi ta dr. povedala len jedno ked su v poriadku creva tak sa vela zmení synovi nasla kopec parazitov v crevach je toho vela neda sa mi teraz rozpísovat ale mozem napísat IP ked chces

bonaquaba
27. júl 2012

@monika76 tak skuste ist na magneticku rezonanciu a tam ti dieta do detailov pozru a zistia ze co mu vlastne je, kedze pises, ze je velky alergik, tak ma nieco v tele, co mu vyvolava vsetky tie choroby a tym padom budes vediet odkial mas zacat,a este ako baby pisu skus koloidne striebro to je naozaj dobre

monika76
autor
27. júl 2012

@bonaquaba ale na magneticku rezonanciu treba take male drobča uspat my sme mali íst na CT koli plúcam ešte stále sa to odkladá ..Dovod je velká dávka ziarenia a teké detičky nedokážu lezat bez pohnutia tak ich uspavaju.Jeho nemožu .

monika76
autor
27. júl 2012

@alexandra neviem či dobre napisem ale že vraj zatial aj hoc su ine liecby ale že sa obava reakcie bakterianeho razu a ze by sme ju nemusieli zvladnut prave koli alergii na lieky a ze by nebolo s cim hasit problem...ja už sama neviem je to cele dopletene a velmi komplikovane.

monika76
autor
27. júl 2012

@katecameron pozriem na internete 😉 Dakujem

monika76
autor
27. júl 2012

@katecameron ake velke detičky máš ? lebo som si to prešla a nerobia to detom do 3 ročkov ...