Skúsenosti s prípravkom Citricidal

monika12486
26. apr 2018

Baby prosim mate s tymto pripravkom skusenosti, akekolvek a ak ano, naco ste pouzivali a zabrali? Dakujem 😄

dedian
26. apr 2018

Ahoj, ano ja som pouzivala - syna mal zlateho stafylokoka a nevedeli sme sa ho zbavit... kym bral atb bolo to v poriadku, ked prestal hned bol problem... tak sme atb prestali uzivat a kupila som citricidal, preliecovali sme 2x, od vtedy sme nemali problem, uz to budu 3 roky. Taktiez mama mala dlhodobo zapal v ruke, takmer rok ju bolela a nic nezaberalo, az nakoniec skusila citricidal tiez a nema od vtedy problem. Tiez su to uz dva roky.

monika12486
autor
26. apr 2018

Ja som si ho tiez kupila na zlateho stafylokoka, muz ho ma v nose, je nosic, ja mam vyrazky nim sposobene a mala rocna dcerka ho mala aj v nose aj v hrdle, ale jej zabralo kolodne, len sa obavam ci to opat od muza nechytila. A boli ste odvtedy na steroch, uz sa tam zlatak neobjavil? A kde ho mal syncek?

dedian
29. apr 2018

@monika12486 , ahoj,maly ho mal na penise a za uskami, raz tiez na ritke , od kedy sme preliecili 2x tak uz uplne bez problemov..

monika12486
autor
3. máj 2018

@dedian a ako ste to prosim pouzivali na kozny problem a mal to aj stermi potvrdene, ze to tam nebolo? Dakujem 😄

divana
20. jún 2018

@dedian a davali ste ho do nosa? Kolko kvp ako casto?

sandikaxx
28. jan 2019

Babenky, citricidal ste používali na menštruačné bolesti, krče? Ďakujem za odpovede.

mat1lda
24. aug 2021

@dedian prosim vas aky konkretne ste mali?? dakuhem

mata1278
22. nov 2021

@dedian dobrý deň aký citricidal ste dávali synovi

mata1278
22. nov 2021

@dedian dobrý deň chcem sa opýtať aký citricidal ste dávali malému čo mu tak pomohol

dedian
13. máj 2022

@mata1278 dobrý deň, dlho som tu nebola tak otázka už asi nie je aktuálna, ale predsa len dám link možno pre niekoho ďalšieho bude prínosom... používala som tento produkt: https://citricidal.sk/gse-tekuty-koncentrat

monika12486
autor
14. máj 2022

@dedian a boli ste spokojná, cítili ste že pomohol, pretože ja som objednavala citricidal od jednej pani na minibazari a nepomohol.

dedian
17. máj 2022

@monika12486 , ano, synovi pomohol, taktiež pomohol aj mojej mame... ja som si vtedy našla na internete zoznam na čo všetko zaberá, a teda na základe toho som to potom kúpila, lebo tam boli specifikované aj baktérie s ktorými mal problém syn..

mata1278
17. máj 2022

@dedian aký ste dávali citricidal synovi?