Ako zistím, či som tehotná počas užívania antikoncepcie?

patha141
9. sep 2014

Ako ste zistili ze ste tehotne pocas brania antikoncepcie???

zufka10
9. sep 2014

ak berieš riadne antikoncepciu, potom je veľmi nepravdepodobné, že otehotnieš

patha141
autor
9. sep 2014

no neberiem ju az tak pravidelne ale ako by som zistila ze som tehotna?

zufka10
9. sep 2014

Ak si myslíš, že si tehotná, potom si sprav normálny tehotenský test. Každý má iné príznaky pri tehotenstve a v rannom štádiu sa to len tak dá zistiť a potvrdiť. V prvom rade Ti musí meškať menzes.

Ak hormonálnu antikoncepciu neberieš pravidelne, potom sa vystavuješ riziku...robím v laboratóriu, nesrandujem. Umelé hormóny sú pri neriadenom užívaní viac na škodu ako na pomoc...Môžeš si celkom rozhádzať systém a naviac ak otehotnieš popri nedbalom braní antikoncepcie hrozia riziká, že plod bude tým narušený. Prinajmenšom bude dieťatko hyperaktívne, môže mať poruchy sústredenia a všelijaké dys-ká (dyslexia, dyskalkúlia,...)

patha141
autor
9. sep 2014

normalne si ma vystrasila zajtra si urobim test

zufka10
9. sep 2014

@patha141 nechcem Ťa strašiť, napísala som len fakty. Ak chceš bábo, antikoncepciu nepotrebuješ a ak ho ešte nechceš, potom radšej nezabudni na tabletky. Alebo si zvoľ inú formu ochrany. Existuje antikoncepčný krúžok, teliesko...kadečo skrátka.

patha141
autor
9. sep 2014

no to je tak ja by som chcela ako kazda zena tuzi po babetku ale kedze priatel nechce tak tu anti berem no len obcas zabudnem zobrat a teraz mam cudny pocit ziadnu inu ochranu nepouzivam a vzdy si uzivame na plno tak teraz som si nie ista

daniela1983
9. sep 2014

@patha141 preco mas napisane ze snazime sa otehotniet, ked teda beries HAK?

patha141
autor
9. sep 2014

lebo neviem ako sa to meni

sense
9. sep 2014

ak si myslis ze si tehotna sprav si test a uvidis.....inak pokial neberies Hak pravidelne, tak kasli na to, uzivanie HAK si vyzaduje zodpovednost, lebo tehotenstvo je ten najprijemnejsi vedlajsi ucinok .....a chlap kt. nechce deti zatial alebo vobec nech sa chrani sam.....

katkaolejka
11. sep 2014

@patha141 Ahoj, kup si v lekarni Mamatest Comfort, je naspoľahlivejší a ukáže výsledok aj keď berieš HAK. No ak nebierieš anti pravidelne, súhlasím s babami, treba si nájsť iný spôsob ochrany, aby sa ti to nevypomstilo

khadijahasif
22. sep 2014

Ahojte. Ja som užívala softinelle len 4 mesiace , všetko bolo ok žiadne problemy a ked som ju vysadila tak mam bolesti , kŕče , pichá ma v pravom boku dole, mam zavrate atd. Inak sme mali s muzom po vysadeni nechraneny styk a ejakuoval dovnútra. No ale odvtedy ( 15 august som mala spinenie len v case menstruacie ) som ešte stále nedostala menzes. Teraz mi mešká 11. den. Testy tehotenske negatívne , krv negatívna , sono neukazalo nic. Mozem mat take problemy z vysadenia ?

micka93
22. nov 2014

Ahojte chcem sa opytat ja beriem softinelle, ale teraz mam akurat pauzu medzi tabletkami takze mam menštruaciu. Ale uz mam koniec a stala sa nam s priatelom taka vec ze sa zabudol a dal to do mna. Ako to funguje možem otehotniet? Povedzte mi prosim lebo ma strach ze otehotniem.. Mate s tým niktorá skusenosti? Som chranena aj pocas tej pauzi.?

amonet
22. nov 2014

@micka93 pokial berieš pravidelne, nezabudla si ziadnu tabletku,a nevracala si ani nemala hnačku,tak v pohode si chranena aj v 7dnovej pauze

evittam
22. nov 2014

@micka93 Samozrejme, že si chránená aj počas pauzy - od toho antikoncepcia je. Aj keď sa v niekoľkých prípadoch stalo, že žena otehotnela počas brania antikoncepcie. No vydrž tak 2-3týždne a sprav si pre istotu tehutest. 😉

micka93
22. nov 2014

Brala som aj beriem presne kazdý den v ten isty cas. Pytam sa preto lebo uz som pocula o tom že som chranena pocas tej 7 dnovej pauzy len som si to potrebovala overit ci je urcite tak. Lebo este mam cas na dieta . Nemala som ziadny problem ani som nevracala ani nic. Tak verim že je to tak ako vravite.

micka93
22. nov 2014

Dnes mam prat 1 tabletku z blistra, teraz som mala pauzu a vcera vecer sa nam to stalo.

gabikamicka
25. nov 2014

AHOJTE 😀 .Chcem sa opytat:Beriem HAK mam zvyseny prolaktin a testosteron no minimum a prve balenie minuly mesiac zacala uzivat tyzden pred menstruaciou a prestala ked mi dosla a mali sme parkrat nechraneny pohl.vstyk no teraz som uz zacala hned po mestruacii brat normalne no teraz mam 9 dni pred menstr. a uz mam menstr. bolesti viete poradit ci to nieje tim ze som si narusila este viac hormony alebo .......... ? 😨 Dakujem ......

25katka
25. nov 2014

Ahojte chcem sa opytat beriem Lindinete 30 a myslim si ze som tehotna pohlavny styk som mala pred 12 dnami a citala som na nete ze ak som tehotna tak po niekolkych dnoch potom mozem par dni spinit a ja som to mala

bajana
25. nov 2014

@25katka ahoj, špinenie rozhodne nie je (len) priznakom tehotenstva, to ti potvrdi najlepšie tehotenský test