Antiknocepcepica, výtok a meškanie menzesu. Zažili ste to?

safranca15
9. sep 2014

Mamicky co si myslite o tomto: po 600nedeli som zacala brat antiku azalia ta sa bere stale bez pauzi ci sa krvaca alebo nie tu som brala stale do prveho junoveho tyzdna lebo vtedy som dobrala blister a kedze priatel isiel 1juna na mesiac do danska taj som tabletky nebrala ked nebol doma naco ked som s nikim nespala no novy blister som zacala brat v den ked sa vratil domov a tu som dobrala v juli a kedze som kojila iba do juna tak som mohla si ist dat predpisat inu antiku co mava pauzi tak v juli som isla na kontrolu a doktorka ma prezreka vsetko je ok vravy dala inu antiku a povedala ze aby som dobrala tu azaliu a tyzden nebrala nic a po tyzdni zacala tu novu brat dala mi mistru po tyzdni ziadnej antiki som zacala brat mistu ale hned na druhy den sme mali sex dnes je to uz 13 den co cakam na kramy a stale nic asi mesiac maa taky biely az priesvitny vytok bez zapachu mam pockat do konca tyzdna ci mi pridu alebo zajtra zavolat doktorke na kontrolu?pretoze ja som kramy od porodu nemala dakujem

marwa
9. sep 2014

urob si tehotensky test...

lady511
9. sep 2014

ani hormonálna antika nieje 100 percentná !!! takže ak nechcete zatial babo ked ju bereš netreba dávat DNU!!! .. ja nemožem brat hormonalnu antiku,, nehormonálna ako teliesko mi nebolo doporučene a na kondomy alergia..takže zatial si dávame teda sakra pozor.. ale aj ked som mala tabletky a neskor naplaste nikdy sme nedávali dnu... je to istota 😉