Antikoncepcia Minerva

patkovamamina
15. jan 2013

Ahojte baby aku mate skusenost stouto antincepciou ?

martinkatinka
15. jan 2013

Myslíš asi Mirenu, nie?

patkovamamina
autor
15. jan 2013

Nie,nie Minerva antikocepcia ale mas pravdu je aj mirena

28ivka05
15. jan 2013

ahoj ja som ju brala este perd tehotenstvom....potom mi dal novy doktor ine lebo ze je tam velmi vela hormonou s minervy som pribrala peknych 15mozno aj viac kg za 4 mesiace.....teram mam yasminelle a nemam z nich ani gram.....minerva je dobra asi v tom ze mne vycistila krasne plet.....ale tie kila..... ale bola ucinna. 🙂

patkovamamina
autor
15. jan 2013

Ahoj ja to mam asi naopak,plet sa mi zhorsila ale nepribrala som nic drzim si uz asi 4 roky tu istu vahu mozem spapat to iste ale mam aj taky problem ze som snej velmi naladova a emocne polozena pise sa to aj vo vedlajsidch ucinkov myslim ze si ju asi pojdem zmenit pretoze to niesom ja a nestoji mi to zato aby som sa uplne emocne polozila ale ked mam tu medzi pauzu ...uplne super nalada perfektna plet cista neviem to pochopit 🙂 do dnes 🙂 Potrebujem nejake rady ak mate niekto skusenost s nejakou antikoncepciou sktorej nebrieberiem a vycisti sa mi plet 😀

adrioska
15. jan 2013

@patkovamamina Ja som ju tiez brala pred tehotenstvom, bola som s nou spokojna, vycistila mi plet a nepribrala som, skor som schudla. Ale brala som ju len necele dva roky, potom som vysadila, lebo sme zacali snazilkovat. Neviem, ci existuje taka, z ktorej nebudes mat problemy, podla mna nie, ved su to hormony a na kazdu inak posobia vsetky, kym jedna moze byt s nejakou spokojna, druha nemusi a tak. Tak skus nejake nehormonalne sposoby, napr. Danu teliesko. Alebo Nuvaring kruzok (aj ked ten je hormonalny)...

patkovamamina
autor
15. jan 2013

To by som asi nechcla pretoze verim tomu ze este budeme chciet babetko pojdem sa najskor poradit s lekarom uvidim co my poradi... Nepuchli ti nohy s minervy ?

28ivka05
15. jan 2013

@patkovamamina mne nie

patkovamamina
autor
15. jan 2013

mne zo začiatku asi jeden mesiac áno ale potom mi to prestalo a ko ste to mali po emočnej stránke ?

lerinka
15. jan 2013

@patkovamamina podľa lekárnika minerva má rovnaké zloženie ako diane35 a naozaj pozitívne účinky na pleť 🙂

lucyt1
15. jan 2013

Ja som ich pred pár rokmi brala asi rok a tiež som z nich dosť pribrala, ale to nebol najväčší problém. Kým som ich brala (a tri mesiace po tom čo som ich vysadila) som mala hormóny úplne zblbnuté: zmeny nálad, bezdôvodný plač, bola som stále podráždená (až sa čudujem, že ma za ten čas nik nezabil :D). Doktorka mi potvrdila, že to mám z tejto antikoncepcie a ako som prešla na Jadine a neskôr na Jas, tak bolo všetko v pohode.

miss_stanya
15. jan 2013

ja som na plet mala aj diane35 aj minervu a musim povedat, ze zaberali. ziadne kila navyse nastastie neboli. a to som mala antikoncepciu dobrych 8 rokov....

zanny186
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lulica
4. feb 2019

@patkovamamina ja som ju brala niekolko rokov a nemala som absolutne ziadmy problem