Dá sa pribrať z antikoncepcie?

majuskamed
22. jan 2024

Ahojte žienky 🙂
Rada by som sa opýtala či dá dá pribrať z antikoncepci moja váha klesla na 37kg 😌a rada by som pribrala aspoň 10kg ďakujem za odpovede

96barbora
22. jan 2024

Nie.
Priberies z toho, ze tvoj prijem prevysi vydaj. Potrebujes proteiny a tuky. A chod k lekarovi. Zo ziadnych liekov sa nepribera.

majuskamed
autor
22. jan 2024

@96barbora ďakujem za info ....no u lekára som bola chodím tam skoro každý tretí deň a stále to isté mi dáva lenže stoho nič vôbec skôr som schudla tak preto sa pýtam

crazy_cat_lady
22. jan 2024

kolko mas rokov? a aka si vysoka? 37 kil mi pride zalostne malo. z antikoncepcie (ak mas dobre nastavenu) by si pribrat nemala. ak si schudla a nemas pocit, ze by si mala navyse vela pohybu a bola v deficite, tak urcite nech ti lekar spravi kompletne vystrenie a pripadne ta posle za odbornikom

majuskamed
autor
22. jan 2024

@crazy_cat_lady mám 23r a vysoká som 159 no to áno dochtorka keď ma vyšetruje tak je hotová s toho že ako to je možné že nepriberam vraví že nejem no ja jej stále vravím že stále jem pravidelne ešte aj večer a nič môžem ziest neviem koľko a nepriberiem vôbec no schudla som iba 2kg mala som 39,8 a teraz mám 37,8 tak mi je to divné lekárke stále vravím no buď sa musím premiestniť ku inej alebo neviem

majuskamed
autor
22. jan 2024

@majuskamed
@crazy_cat_lady a pohibu mám tak akurát odichujem ako sa dá

magic08
22. jan 2024

@majuskamed nemas pasomnicu?

januska12323
22. jan 2024

Koľko toho za deň zješ? Konkrétne. Pri normálnom stravovaní by si nemala tak nízku váhu.

larinka552
22. jan 2024

Štítnu žľazu ti vyštrovala? Okrem tohto ti je ešte niečo? Máš nejaké zdravotné problémy?

kat_
22. jan 2024

co ti na to dala lekarka? ked pises ze stale to iste ti dava... vitaminy sk. B beries?