Dať si vnútromaternicové teliesko Dana alebo Mirena?

jezka
25. okt 2010

AHOJTE BABY NEVIEM SA ROZHODNUT KTORE TELIESKO SI MAM DAT MATE DAKU SKUSENOST?PROSIM PORATE MI.

drakvak
5. jan 2017

@maja969 Ja som bola s Mirenou spokojná, mala som ju 5 a pol roka, menzes žiadny, akurát pár kíl som pribrala a nešlo to schudnúť, až teraz po vybratí od augusta zatiaľ 3kg dole... Novú som si nedávala, vtedy po pôrode som mala zdravotný problém, kvôli ktorému mi to poisťovňa preplatila, stálo ma to 33€ aj so zavedením, teraz by to bolo 160€, takže to už riešime s MM inak. Je to individuálne, môže Ti sadnúť a nemusí, len to vyskúšanie je dosť drahé, ak musí ísť po pár mesiacoch von...

berenice8
5. jan 2017

@maja969 dala som si vlozit mirenu po sestonedeli, to je cca tri roky...co som si vsimla..vlasy a nechty mi rastu rychlo....ano, trosku mi vypadali, brala som forcapil a je to lepsie, a potom tu mame jesen a zimu, kedy zvyknu aj tak padat...nafuknuta, no byvala som aj viac, lenze ja som sa vyzrala po druhom tehu na 110kg a tak som to dal adole na 75, takz enepocitujem, ze by som bola nejaka nafuknuta, mozno keby ju nemam, tak mam menej, al eto neviem povedat...niekedy ma boli podbrusko, vacsinou to znamena, ze za 1-2dni budem mat minikramy, stopovala som to, su na slipovu vlozku a cca 3dni. prve dva roky som nemal aziadne, teda po vlozeni take dlhsie, asi kym sa to tam udomacnilo a potom nic..brutalne super j eto v lete..kupalisko kedykovlke, tutu mutu tiez...tu hore pisal ajedna baba, ze to ma len na zimu, tie kramy, tak si to chcem odsledovat mozno to je aj u mna tak a potom tvar a plet..ano, zhorsila sa mi, ale ja som mala odjakziva problem s pletou, takze pre mna to nie je taka katastrofa...vlastne som si uvedomila, ked maly bude mat teraz 3 roky, tak uz to budem ma cca 2,3/4roka v sebe a za mna...ano...mne to ulahcilo zivot...a chut na sex? u mna vzrastla...citala som tu aj o levoserte.. ked si to budem davat vytahovat, spytam sa na to doktora...nechcem to natahovat dlhsie ako 5r, mozno by som si to dala tak o par mesiacov skor, pre istotu, lebo som kdesi citala, ze pri konci ta ochrana uz slabne a pokecam s doktorom, ci zase mirenu alebo ten levosert...tolko moje postrehy

matabeca
5. jan 2017

@manulik ahojte, my mame s manzelom tri deticky, vsetky tri boli porodene sekciu a tiez vyuzivame STM....Boh to uzasne zariadil a zdrzanlivost pri tejto metode robi potom intimne chvilky kuzelnymi....😀

maja969
5. jan 2017

@drakvak dakujem ti za tvoju odpoved ja sa este rozhodnem a uvidim ako sa rozhodnem

maja969
5. jan 2017

@drakvak porozmyslam a uvidim ako sa rozhodnem tak som to chcela napisat 🙂

maja969
5. jan 2017

@berenice8 dakujem aj tebe za odpoved

lubka41
5. jan 2017

@ollako bolesti hlavy mozu s tym suvisiet... Ja som uzivala HAK v tabletkach a vysadila som ju prave kvoli bolestiam hlavy. Jedine negativum... Inak ok

monikapalo
7. jan 2017

Dievčatá, je pravda,že sa z vnutromaternicovych teliesok priberá a znižujú chuť na sex? Máte niekto skusenosti prosím ?

kikikat
7. jan 2017

@monikapalo nie nieje to pravda,nepribera sa,a ani na sex nemá vpliv

dobromila1111
8. jan 2017

@monikapalo ja som pribrala a nie som sama. Ono to nie je ani tak o pribrati,no telo na naleje..

monikapalo
8. jan 2017

@kikikat kiežby si mala pravdu...

monikapalo
8. jan 2017

@kikikat kiežby si mala pravdu.

monikapalo
8. jan 2017

@dobromila1111 keby som vedela, ako zareaguje moje telo....

dobromila1111
8. jan 2017

@monikapalo veru,kiezby sme to vedeli..by som si bachla asi lacnejsiu Danu. No bojim sa mykoz a medi v tele..u mna zavazilo aj to krvacanie,mala som uz dost silnu ms a keby sa este zintenzivnila fu..ja som v podstate spokojna. Mam pokoj od stresov,ze som nevzala tabletku. To sa mi pri dvoch detoch stavalo uz zial,predtym nikdy.

inuska29
22. júl 2017

Ahojte.
Mám novú zabalenú Mirenu.
Pôvodná cena 158,2€.
Ponúkam za 89€.
Dôvod -tak už bábo...Váhala som so zavedením.
Pred tým som do Ján.2015 mala medené teliesko.dva roky.
Všetci mi odporúčali viac šetrné teliesko,Mirenu.
Prosím píšte len vážny zaujemci do súkromnej správy.
Dakujem

maja91
28. nov 2017

Ahojte baby,rozmýšľam nad nehormonalnym telieskom,len sa chcem spýtať,ci neskodi telu med??A či nemajú telieska vplyv na tvorbu cysty??
Ďakujem

dobromila1111
28. nov 2017

@maja91 ja som ho tiez zvazovala,cysty nvm,no dr upozornil na krvacanie vo vyssej intenzite ako obvykle a tiez nachylnost na mykozy.

mata02102010
18. jan 2018

dievčatá, nedávali se si niektorá v poslednej dobe Mirenu?? koľko stojí??? lebo som pozerala na nete 210-250 eur, čo je oproti 168,00 eurám čo som platila pred piatimi rokmi dosť veľký rozdiel............ďakujem za odpoveď......

kika050
4. feb 2018

@mata02102010 veru J J pozerám akurát o nej uvažujem a ukazuje mi cenu 210 eur to je teda už dost

dobromila1111
18. jan 2018

@mata02102010 ja som si dala pred rokom v auguate,stala tusim 158.20€ plus 40€ ma stalo zavedenie..mozno toto je zohladnene v tej cene na nete udavanej inymi. Niektori dr poplatol za zavedenie nemaju.

kika050
4. feb 2018

Ahojte proím Vás aka je vlastne teraz cena Mireny? Na nete hladam a tam je 210eur.. tak vlastne kolko stoji uvažujem o nej opat.

chiccco
16. feb 2019

@kika050 158e stojí normálne v lekárni plus nejakých 20-30 e za zavedenie záleží od lekára,dávala som si pred 3 týždňami.