Existuje pre mňa vhodná antikoncepcia?

zuzanocka
13. júl 2012

Hormonálna antikoncepcia (tabletky, náplaste, "čipy") je pre m�?a zo zdravotných dôvodov nevhodná. Teliesko zas z "psychických" dôvodov a kvôli častým nežiadúcim účinkom odmietam. Keď vylúčime kondómy, pesar, sterilizáciu m�?a, resp. manžela, nenapadajú mi už žiadne spôsoby (okrem teda jediného zaručeného-nesexovať 😉 )
Nájde sa predsa len nejaká rada, pls? Vopred ďakujem!

dejnas
13. júl 2012

myslím si, že najvhodnejšiu antikoncepciu by ti mal pomôcť vybrať tvoj gynekológ, ktorý pozná tvoj zdravotný stav...

nonika
13. júl 2012

@zuzanocka : velmi dobra otazka, mam podobny problem ako ty a tiez som zvedava na odpovede....tabletky, naplaste a ani nic podobne nemozem....moja Dr mi odporucila teliesko ale to zasa mi zakazala hematologicka 😒

katren
13. júl 2012

@zuzanocka
@nonika sledovanie plodnych a neplodnych dni, hlien, bazalna teplota 😉
je tu dost tem o tom, skus posnorit 😉

renatacvachova
13. júl 2012

Existujú prirodzené metódy regulácie plodnosti. Jedna z nich je Billingsova metóda. Je to jednoduchá a bezpečná metóda na ovládanie plodnosti. Skús si pozrieť knihu Prirodzená cesta Billingsova metóda.

4ocka
14. júl 2012

Preco ti teliesko z.psychyckych nevyhovuje? Ja ho mam rok aj nejake drobne, dva mesiace som sice spinila, ale odvtedy som vlozku ani nevidela. Nemam ziadne vedlajsie ..nic

bubbble
14. júl 2012

najdi si pharmatex, je ucinny skoro ako HAK, ale mozes kombinovat aj s prerusovanou ak mu neveris.. pouzivala som asi rok, je dokonca aj proti bakteriam, namiesto lubrikantu a je fajn 🙂

olejka
14. júl 2012

Antikoncepcia škodi...niekedy aj zabíja a spôsobuje neplodnosť☹
toto nie...
http://www.otehotnenie.sk/product/cyclotest-2-p...

http://www.otehotnenie.sk/eshop/ovulacne-testy/

marsys
14. júl 2012

pytala si sa zenskej lekarky na INPLANON ? je to ATK tycinka,zavadza sa na tri roky do ruky pod kozu..ja osobne ju mam a som maximalne spokojna..

0604
17. nov 2019

Chcem sa opýtať môžem užívať lieky Karhleght bez predpisu lekára aké máte skúsenosti ďakujem pekne za odpoveď