Hormonálna antikoncepcia z iného týždňa

12. jún 2021

Ahojte. Neviem ako, ale podarilo sa mi vziať dnes prvú farebnú tabletku po pauze z tretieho týždňa. Všetky tabletky sú rovnaké? Hak beriem mesiac. Preto nemám až takéto info, vážne neviem ako sa mi to mohlo podariť 🙁

luccija
12. jún 2021

Nie su rovnake

kacusik69
12. jún 2021

skor napis aka HAK… ja som mala tabletky biele a farebne boli placebo… no v skratke ak to mas opacne a zobrala si z tych ktorych je vacsina, tak je to jedno…

autor
12. jún 2021

@kacusik69 leverette, takze nebude vadiť ak som dnes vzala z 3 týždňa prvú tabletku prvý deň po pauze, a zajtra vezmem z prvého týždňa druhu tabletku?

luccija
12. jún 2021

@kacusik69 uz som ATK vela rokov nebrala viem, ze posledne boli vitaminy ci ciste, ale nebolo to tak, ze bolo dolezite ktore kedy zjest kvoli blokovaniu ovulacie?

lindous
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kacusik69
12. jún 2021

@luccija Tak na toto odpovedat neviem, ale myslim ze vsetky tabletky (mimo placebo tabletky) su rovnake… ja uzivam teda tbl 21/7 dni pauza ale mala som aj 24/4 placebo a teda tych 24 bolo rovnakych

kacusik69
12. jún 2021

“Nezamienajte tablety” sa vztahuje na zlte zamenit s bielymi takze ak si nezobrala bielu (placebo) tak je to jedno - pribalovy letak ak nemas najdes na adc.sk tam sa docitas

kacusik69
12. jún 2021

A teraz citam odsek pod tym 🙊🙈 tak teraz neviem… ale uzivala by som dalej podla poradia a pripadne sa chranila este inak

luccija
12. jún 2021

@kacusik69 no to je to, co pisem🙂treba sa chranit radsej

diane87
12. jún 2021

Ak si dnes vzala placebo tabletku tak nečakaj do zajtra kým bude čas na dlasiz tabletku. Ale vezmú riadne tu tabletku ktorú si mala vziať. V tých placebo tabletkách ktoré sú určené na týždeň keď máš mať menzes, tam je len nejaká gluzkoza. Ja som ich ani nebrala. Je to len na to aby si nezabudla kedy máš pokračovať novým blistrom.

diane87
12. jún 2021

Ak vezmeš tu riadnu tabletku do 12 hodín odkedy si mala svoj čas, tak sa ani chrániť nemusíš. Všetko v pohode. Len ako keby si meskala trochu