Hormonálne teliesko Levosert

grlu
22. dec 2020

Zdravím, prosim Vas ma niekto skusenost s telieskom Levosert? Mam ho zavedené 2 mesiace a stale krvacam, tak ci mam este počkať alebo to riešiť?
Ďakujem

kamajka
23. dec 2020

@grlu mala som, tiez som spinila po 5 mesiacoch slo von, aj bolesti som mala priserne. Zalezi aj od toho preco ho mas..ja som ho mala kvoli hormonalnej nerovnovahe, nakoniec to vyriesila az HAK.

grlu
autor
23. dec 2020

@kamajka ja vôbec nemám bolesti len je to nepríjemné. Doktor mi ho odporucil ako antikoncepciu, nemala som žiadne ťažkosti. Tak asi budem musieť ist riešiť. Ďakujem

lelluska
23. dec 2020

@grlu ahoj, ja ho mám 4mesiace a vkuse spinenie. Raz silnejšie raz slabšie. Brala som ascorutin čo tu viacerým babám pomohol - nič, žiaden efekt. Doktor mi potom predpísal cyklo3fort na mesiac ten som akurát dobrala možno malinko lepsie ale stále to nie je ono. Uprimne som z toho zatial sklamana:/

grlu
autor
23. dec 2020

@lelluska presne toto iste aj ja akurát som na askorutine zatial... A su nejake vízie, zeby sa to malo po case upraviť? A keby sa to vyberá, tak peniaze asi nikto vracať nebude vsak?

kamajka
24. dec 2020

@grlu ja som bola na ascorutine, dycinone a kanavite a nic nepomohlo. Nesadlo mi to proste. Potom som brala leverette oralnu antiko a super. Velmi mi to pomohlo. Drzim palce nech sa ti to vyriesi.

grlu
autor
25. dec 2020

@kamajka ďakujem krásne asi budem musieť zmeniť aj ja ☹️vyhodené peniaze...

emberova
4. jan 2021

@grlu tiez mam Levosert 2mes. Teda viac. Špinim, krvacam... iba 1tyzden sim bola ok, a znova... nepaci sa mi to takto. Mam chute na hluposti a ofuknuta som.

grlu
autor
5. jan 2021

@emberova ja mam to iste. Uvidím co mi 14eho povie gynekológ

emberova
6. jan 2021

@grlu ak.by sa dalo poprosim info ako to dopadlo

nini1010
6. jan 2021

Ja som krvacala pontroske tiez 2-3 mesice a potm mi ms uplne ustupila.Teraz mavam.len slbulilinku

grlu
autor
7. jan 2021

@kamajka
@lelluska
@emberova
@nini1010
Nemate skúsenosť, zeby Vam vypadali vlasy? Mne veľmi zrazu vypadali a pozerala som to a je to jeden z vedľajších účinkov.

grlu
autor
7. jan 2021

@nini1010 slabulilinku len v obdobi MS alebo stále?

grlu
autor
7. jan 2021

@emberova 👍 ak by som zabudla ohlaste sa 🙂

nini1010
7. jan 2021

@grlu Len v obdobi ms,niekolko mesiacov som ms ani nemala.Vlasy mi padali ako blazen ale nie z telieska ale preto ze som bola po porode a kojila.To iste som mala aj po 1.porode a teliesko som vtedy nemala.

grlu
autor
7. jan 2021

@nini1010 aha tak no ďakujem, mozno aj mne sa to upraví. Zda sa mi ze to je lepšie.
Cize mi môžu vlasy padat po porode? Sice som kojila len mesiac ale asi to je možné, ci?

nini1010
7. jan 2021

@grlu 80% zien vypadne pocas prveho roka po porode podla mna tretina vlasov.Neda sa proti tmu NIJAKO bojovat,ziadne vitaminy nepomozu.To je hormonalna zalezitost a kojenie ju len podporuje.

kamajka
7. jan 2021

@grlu ja som nepostrehla ze by mi padali vlasy nejako viac.

lelluska
8. jan 2021

@grlu toto zial neviem posúdiť..po pôrode mi celkovo viac padajú vlasy:/

grlu
autor
15. jan 2021

@emberova tak idem od gynekologa predpisal mi askorutin a este nieco, priznam sa ze neviem lebo mi to predpisal na erecept. A povedal ze do pol roka od zavedenia ak sa to neupravi, tak mam prist cize o 3 mesiace. Ale zalezi od doktora, ktorý to rieši. Ina doktorka vybrala známej po 2 tyzdnoch ze sa to neujalo a bodka