Kedy začať užívať antikoncepciu?

skorpionica
16. apr 2015

Baby chcem sa len opýtať, keď som kedysi brala ATK tak mi lekár povedal nech ju začnem užívať podla návodu, t.j. 1.-5. deň návštevy rusákov :D medzičasom som zmenila lekára a teraz mám začať zase, ale povedal mi nech začnem na 6-ty deň, pritom je v letáčiky písané to isté, 1.-5. deň. Tak teraz neviem. Poraďte pls. Dikes 🙂

matulik5521
16. apr 2015

@skorpionica ahoj, ja som vždy začínala na tretí deň a bolo to v poriadku, cyklus pravidelný ako hodinky, určite začni skôr ako na šiesty deň, menštruácia odíde rýchlejšie 😀

17alexis
16. apr 2015

@skorpionica mne vždy doktorka tvrdila, že musím užiť v prvý deň. Teraz doktor mi tiež predpísal novú a vraj môžem aj druhý deň. To sa fakt dá aj neskôr? 😀 Asi mi niečo ušlo, teda. 😀 😀 😀

katulienkax
16. apr 2015

Ja by som šla podla návodu pokial lekár neodôvodnil preco tvrdí co tvrdí. I ked voľakedy v minulosti sa naozaj začínalo tuším 7 den teraz sa odporúča už prvy.

dadulka256
17. apr 2015

skús sa poradiť s gynekologom na stránke www.poradnagynekologa.sk budeš spokojná

skorpionica
autor
17. apr 2015

@17alexis ved aj ja som bola vyorana ze preco mi povedal inak ako je v navode 😀

stanislavao
17. apr 2015

@skorpionica vyraz menstruacia je mozne normalne pouzivat
rusaci = sváby
cize neviem, aky svabi vas navstivili.
aby sa dospela zena ntakto vyjadrovala, non sence.

17alexis
17. apr 2015

@stanislavao @skorpionica každá to volá inak, u mňa je to "návšteva" 😀 u niekoho "krámy" - toto slovo vyložene neznášam, ale akceptujem, že ho niekto používa...

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
skorpionica
autor
17. apr 2015

@stanislavao
@17alexis
podstata otázky bola iná... presne tak, každý si to môže volať ako chce ;)

skorpionica
autor
17. apr 2015

@matkamirko ja som problémy nikdy nemala, takže to je u každého individuálne, len som bola zvedavá či to čo mne aj niekomu inému povedal lekár, že až na 6-ty deň 🙂 začnem prvý, ďakujem