Má niekto skúsenosti s antikoncepciou Belara?

ruzena38
20. jan 2014

CHcela by som sa dozvediet či ma niekto skusenosti z tabletkami belara to je antikoncepcia .moja dcera ma problemy meška jej menštruacia asi 3 mesiace a bola dnes u lekara dostala injekciu a lekar jej predpisal tie lieky poradte mi čo mam robit nemame s tym žiadne skusenosti.dakujem

zuzkag2
20. jan 2014

ja som kedysi brala tuto antikoncepciu. no plati ako pri vsetkych, pockat do prveho dna menzesu, a brat kazdy den, nalepsie v tom istom case 21 dni. potom 7 dni nebrat, v tom case pride menzes. nemusi prist hned na druhy den po dobrati, a nemusi sa skoncit na 7my den. dalsie balenie treba zacat brat po tych 7mych dnoch.

elenka74
23. jan 2014

ja ju používam niekoľko rokov a z tých všetkých tabliet, ktoré som vyskúšala, mi Belara sedí najviac. Treba si dávať pozor pri užívaní antibiotík, vtedy je účinosť antikoncepcie znížená, ale všetko je to podrobne popísané v letáčiku

zuzana075
30. jan 2014

Ahojte! Ma ju aj moja dcera, ktora ma 18 rokov a je s nou spokojna. Trpela bolestivou menstruaciou a mala nepravidelne krvacania, ktore sa jej teraz upravilo a ziadnymi bolestami netrpi. Dokonca sa jej aj vyrazne zlepsila plet. A ked nam ju doktor predpisoval, tak povedal, ze je to idealna antikoncepcia pre zacinajucu uzivatelku, nakolko ma aj jedno z najnizsich rizik, co sa tyka trombozy. Takze jednoznacne doporucujem pre vsetky mlade dievcata!

simonukleoza
2. feb 2014

Ja som začala brať Belaru kvoli strašným krčom. Zo začiatku bolo všetko fajn ale zrazu asi po 2 mesiacoch som dostala MS a nie nie skočiť tak som mala MS v kuse asi mesiac. Nakoniec mi ju musel zmeniť. Ale pleť som mala ako bábätko 🙂

ivana1410
6. feb 2014

JA som ju brala vyše roka a velmi som bola spokojna 🙂

01malinka
6. mar 2014

Ahoj, belara je veľmi dávna a známa antikoncepcia, podľa nášho gynekológa je veľmi vhodná pre mladé kočky, ktoré ešte žiadnu antikoncepciu neužívali,mladšia sestra mala veľký problém s pleťou, silné bolesti a krvácanie, ešte predtým nikdy nič nebrala, lekár je odporučil belaru, že jej to pomôže, už ju berie vyše roka, pleť sa jej pekne vyčistila, cyklus drží a bolesti tiež ustúpili ... spokojnosť 🙂

powerica1
6. mar 2014

Ja belaru beriem, uz pomalicky 2roky a som velmi spokojna, predtym som mala menstruaciu velmi bolestivu, ale teraz kolko krat ani neviem, ze som dostala 🙂 . O pleti ani nehovorim, akne alebo nieco pod. ani neviem, ze je, krasna ako babo. Nezatazuje mi ani zalubok , neboli ma hlava, ani mi zle nebyva, co predtym som brala Jeanine a to bolo katastrofa.

en1987
31. mar 2014

ahojte, ak by nejaka mala zaujem, posuniem Belissu, 1cely nenacaty platok, zlozenim to iste ako Belara, len vyrobca Stada Nemecko..exp do 06/2016..

miskapp
10. apr 2014

ahojte ak mate niekto zvysnu belaru ozvyte sa mi na misa.ficekova@gmail.com KUPIM...

somjankad
10. apr 2014

bellaru som brala rok a pol ,bola som spokojna,potom som zacala mat prblem s menstruaciou ,preto mi doktorka zmenila na vreya-dovtedy bolo vsetko super...

januskaa555
11. apr 2014

ahoj baby chcela by som sa opytat uživam belaru prvý mesiac a v kuse krvcam nieje to hnedy vytok ale normálne krvácanie , tak isto nafuknute brucho a bolesti v podbrusku mate s tym skusenosti ?

kiki90
12. apr 2014

Ja mám skúsenosť s Belarou, úplne v pohode. Prvé 2 mesiace slabé nepravidelné krvácania a potom už bez problémov. Ale treba dať pozor na pravidelné užívanie , buď vždy večer alebo ráno. Aj pleť sa mi zlepšila.

99beatrix99
16. apr 2014

Ja som zo začiatku s ňou nemala problémy žiadne.. po čase prišli bolesti hlavy, nevedela som z čoho, ale po vysadení som zistila, že to bolo z Belary.

scajus
27. apr 2014

ahojte 🙂 uzivala som hak belara a kedze kupujem do zasoby mam este 5 baleni, momentalne mam zdravotne problemy, takze musim vsetky lieky a HAK ako prvu vysadit ☹ ak mate teda zaujem tak dajte vediet. 5 ks za 30 eur s postovnym co je polovicna cena,pripadne sa mozme stretnut ak ste z BA.

jaroslavaj
1. jún 2014

Ahojte Kočky, chcem sa len opýtať či by ste niektorá nemali záujem o Belaru (3 ks za 20 eur) Je tam záruka do 2016. Ak áno ozvyte sa mi na email jarkaplevakova@centrum.sk

amenka77
1. jún 2014

ja som niekedy uzivala belaru,ale musela som ju vysadit, strasne ma bolela hlava, mala som zavraty a menzes mi chodil kazde 10 dni do mesiaca som ho mala aj 3x... takze premna belara uplne zla

milenamilena
6. mar 2015

Ja som zase s Belarou veľmi spokojna. Mam pravidelnu menštruaciu, bez bolesti - a to som pred touto antikoncepciou mala asi tri ine ktore som skušala. No a mala som vždy škaredu plet. Po pol roku od začatia užívania Belary vidim perfektnu zmenu k lepšiemu. Inu antiku už nechcem.

nikitaaaa
9. mar 2015

Ahojte baby, ja som mala vždy obrovské problémy s pleťou, vyzerala som ako strašidlo s akné, ale odkedy beriem Belaru, tak pleť mám ako bábätko, pleť sa mi vyčistila asi po štyroch mesiacoch úplne. Jedine zo začiatku ma trochu pobolievala hlava, potom mi lekár povedal, že nech ju skúsim užívať večer a nie ráno a odvtedy žiadny problém, pleť krásna, cyklus pravidelný a predmenštruačné bolesti žiadne. Ja som s ňou veľmi spokojná, nemenila by som ju a ešte k tomu všetkému mi lekár (náš dobrý rodinný známy) povedal, že je to jedna z najbezpečnejších antikoncepcií čo sa týka trombózy 🙂. Tak sa nebojte a veselo do užívania 🙂, uvidíte, že budete tiež veľmi spokojné, čauko

kikiiii
9. mar 2015

Ahojte kočky, ja som brala Belaru asi tri roky, bola som veľmi spokojná, potom som ju vysadila, pretože sme s drahým chceli bábo, asi po troch-štyroch mesiacoch od vysadenia som otehotnela. Potom sme chvíľu nechceli dieťa, kedže som prvýkrát otehotnela, keď som mala 20 rokov, tak som chcela opäť antikoncepciu- Belaru, ale lekár mi predpísal novú antikoncepciu - Angilettu, povedal mi, že to je nová antikoncepcia a že to je to isté, nemala som teda dôvod nedôverovať mu, tak som to skúsila, no po troch mesiacoch som sa opäť vrátila k starej dobrej Belare, pretože som veľmi krvácala a mala som vždy pred menštruáciou neskutočné bolesti, doslova som škriabala steny a odkedy beriem znova Belaru, krásne mi drží cyklus, žiadne špinenie, bolesti ako pri Angilette, takže to asi nie je to isté! Pýtala som sa lekára, že čím to mohlo byť spôsobené a povedal mi, že každá anitkoncepcia má svoj originál a generikum-tzv. kópiu, ktorá sa dostane na trh po niekoľkých rokoch od výroby originálu, obsahuje síce ten istý hormón, ale zrejme aj mnohé iné prísady, ktoré mi mohli v tele spôsobiť všetky tie moje problémy, chcel to vyskúšať, ale dospel k záveru, že predsa originál je len originál, čo Belara je. Prepáčte, že toľko kecám, ale na Belaru nedám dopustiť, vrelo odporúčam.

priskuska
9. mar 2015

Ahojte, ako tu tak čítam, tak sú názory rôzne, ja užívam Belaru necelé štyri roky, spočiatku som mala problémy, špinila som, niekedy som mala menzes aj 8-9dní, mala som silné bolesti pred menzesom a ani pleť nebola úplne podľa mojich predstáv, z čoho som bola najviac nervózna. Hovorila som svojmu gynekológovi, že som nespokojná s anitkoncepciou, ktorú mi predpísal a že chcem ju zmeniť. On nechel o tom ani počuť, že nech vydržím, že ju beriem iba dva mesiace a každá anitkoncepcia potrebuje minimálne 3-4 mesiace, aby si telo na ňu zvyklo a že potom nebudem mať žiadne problémy, tak som ho počúvla a brala som ju ďalej asi dva mesiace, ale problémy pretrvávali, tak som mu volala, nemala som čas navštíviť ho, že čo sa deje a on stále trval na tom, že ju beriem krátko, nech vydržím, priznám sa, že som uvažovala nielen o zmene antikoncepcie, ale aj lekára, kedže som mala vtedy dosť iných problémov, tak som uživala Belaru ďalej bez toho, aby som ju vysadila a navštívila gynekológa. Prešiel nejaký ten čas, asi 5 mesiacov a zrazu som zistila, že problémy sa vytratili, predmenštruačná bolesť a aj špinenie úplne ustúpili, cyklus mám pravidelný ako hodinky a aj pleť je bezproblémová, tak asi mal ten môj gynekológ pravdu a skúsenosti 🙂, teraz by som ju určite nezmenila. Pekný večer dievčence

roxi21
10. mar 2015

Ahojte, Belaru užívam už 3 roky a som veľmi spokojná. Od začiatku mi "sadla" 😉 ...žiadne špinenie, žiadne nežiadúce účinky, pekná pleť, menzes bez bolesti...zaujal ma príspevok Kikiii, pretože na poslednej návšteve u mojej gynekologičky sa ma pani doktorka snažila presvedčiť aby sme prešli na niečo novšie, lepšie...nezmenila som...mám o tom ešte popremýšľať no už som rozhodnutá...vďaka Kikaaa 😉
Prečo meniť niečo s čím som 100% spokojná???

danculikkk
10. mar 2015

Ja som začala Belaru užívat pred pol rokom Je to moja prva HAK vobec Mam 17 rokov a kedze mam priatela chceme sa chranit Mozem povedat že cyklus mam pravidelny a plet som este nikdy nemala taku peknu Mne Belara sadla A vahu si drzim stale rovnaku a to stale vyzieram sladkosti takže podla mna sa s antikoncepcie nepribera

kvetinkalistocek
18. mar 2015

Ahojte.. Ja sice Belaru neuzivam ale moja 16 rocna dcera ano.. Mala velmi bolestivu menstruaciu... Vzdy ked to dostala musela ostat doma a prve dva dni plakala od bolesti nemohla som sa na to pozerat zobrala som ju ku doktorke a ta jej úredpisala Belaru po 3 mesiacoch mi povedala ze uz ziadne bolesti neciti a zlepsila sa jej plet kedze je v puberte je pre nu dolezite dobre vyzerat...Cyklus ma pravidelny a nic sa nestazuje... Zlepsilo sa jej sebavedomie az moc sa mi miestami zda 🙂 nasla si priatela a viem ze je chranena pred otehotnenim...

kristina306
19. apr 2015

Pekný deň, nemá niektorá na predaj Belaru? budem rada za akékoľvek ponuky. Ďakujem

dominika74
25. máj 2015

Dievčatá mám na predaj 2 blistre 🙂 ak ke záujem napíšte mi správu 🙂

termoska15
16. nov 2015

Ahojte baby, mam na predaj 2 nove blistre antikoncepcie Belara, zaruka do 02/2018. Dovod predaja - lekarka mi predpisala inu znacku. V pripade zaujmu napiste IP. Cena po dohode. 🙂

michala1515
31. máj 2016

Ja mam s Belarou velmi pozitivne skusenosti, Mam pravidelny menzes ale hlavne bez bolesti. Predtym som kazdy mesiac celu mestruaciu trpela. Aj vlasy a plet mam krajsie a nepribrala som ani kilo 🙂 Nevymenila by som ju za ziadnu inu.

marticka92
1. jún 2016

No ja beriem belaru vyse 4 rokov ziadnu zmenu necitim mam 2 deti a 24 rokov a akne sa mi robi vzdy. Zmena akurat ze nemam bolestivy menzes a hlavne pravidelny.

ada0021
1. jún 2016

Ja som otehotnela popri užívaní Bellary, a teraz mi to malé šidlo, čo okabátilo sa j Belaru, veselo šteboce a nechce ísť spať..
😂😂😂

claudaia
7. jún 2016

taktiež ju beriem už rok, občas sa vyskytne špinenie ešte pred menzesom, ale inak krásne drží cyklus ani bolesti nemávam také silné ako pred tým 🙂