Mám si kúpiť tabletku po?

janulienocka
23. apr 2015

S mm pouzivame ochranu, len vcera som sa nejak nechala uniest 😅 Mali sme prerusovany styk, bez ochrany, ale aj tak mi vrta v hlave ci si radsej neskocim kupit tabletku po. Menzes som mala 12. 4. takze je to 11 den cyklu, muz ma uistuje ze si dal pozor ale aj tak mi to vrta v hlave ... A zas za kazdu cenu tu tabletku nechcem brat, kedze su to hormony ... 😔

lady511
23. apr 2015

@janulienocka môžeš otehotnieť z kvapiek lásky,,to býva po prerusovanom styku,,ani do mňa sa nespravil ani kvapkou a dnes tie kvapky majú 3roky,,radšej chod kúpiť

sardinka333
23. apr 2015

@lady511 je to velmi individuálne....my sme tak fungovali 6 rokov a nikdy sa nič nestalo. Až plánovane som otehotnela. Ak si si nie istá, tak šup čím skor do lekarne. Radšej si dajme tomu na chvilu ,,rozhádzať hormony,, (ani to sa nemusí stať každej) ako si rozhádzať celý život neželaným tehotenstvom (ak teda dieťa neplanujete zatial). 🙂

ena1903
23. apr 2015

Ja som tu tabletku vzala asi 2x v zivote (prasknuty kondom) a nijak mi to cyklus nenarusilo, nemala som ziadne neprijemne ucinky. Je to individualne. Ak dieta este urcite nechces, kup si ju, nahoda je blbec.

dadulka256
23. apr 2015

skús sa poradiť s gynekolgom na stránke www.poradnagynekologa.sk

janulienocka
autor
23. apr 2015

dakujem baby za nazory, po zhodnoteni pre a proti som ju radsej uzila, a mam ponaucenie do buducna 😕

sluci
23. apr 2015

Mne tiež tabletka po cyklus nerozhádzala :D ani nič, len som ostala tehotná i tak... 🙂