Máte skúsenosti s vazektómiou vášho muža?

lenka803
30. sep 2019

Hladam akekolvek skusenosti, postrehy, pozitivne aj negativne reakcie od zien ktorych muzi podstupili vazektomiu. Kazde info z realeho zivota potesi 🙂

bagerka
30. sep 2019

@lenka803 môj podstúpil, dohodli sme sa tak ešte počas tehu. Týždeň mal nepohodu ale čo je to v porovnaní s tým, čo musime pretrpiet my ženy. Musel podstúpiť konzultaciu a neskôr podpísať papiere že si je vedomý, čo to obnáša a znamená. Po zákroku robia 2 spermiogramy aby boli si istí.

maminuska
30. sep 2019

@lenka803 my sme podstupili obaja, ja som mala 43 a manžel 42 keď sme to podstúpili . Viac detí sme nechceli . Prvá bola konzultácia potom mesačný odstup a potom mu to robili . Dva malé rezy na semeníkoch , vytiahli semenovody oddelili ich , zaletovali konce , vložili naspäť a bolo . 24 pohlavných stykov ešte s ochranou ( u nás už bez , lebo aj ja som bola sterilná ) a potom kontrola spermiogramu .

lula313
30. sep 2019

Kadernicky muž ju podstúpil pred 8 rokmi a aj keď je to zriedkavé(v CR a SK len asi 4 známe prípady), otehotnela.

liljana
1. okt 2019

@lula313 A uveril jej, ze je to jeho?

lula313
1. okt 2019

@liljana oni si najprv mysleli, že je v prechode, potom, keď jej začalo rast brucho, tak si začali mysliet, že má rakovinu a rastie v nej nádor, čiže to tehotenstvo nakoniec zobrali v pohode, aj keď už mali tri deti. Samozrejme, že tiež tam padol tieň podozrenia, pokial mu nespravili spermiogram.