Užila som antikoncepciu aj počas pauzy, MS mi neprišla, čo s tým?

nicitka
31. júl 2019

Ahojte, mám menší problém.... Bola som na dovolenke a nechcela som mať menzes ktorý mi vtedy vychádzal.... Tak som užila tabletky aj cez dní kedy som mala mať menzes cize som ich jedla 7 ďalších dní..... V sobotu som užila poslednú tabletku a včera alebo v noci som mala dostať menzes a ten nie je.... Máte s tým nejakú skúsenosť? Som v koncoch či som niečo tým nepokazila ... (Tehotná na 100% nie som 🙂)

saskia_98
31. júl 2019

@nicitka nic si nepokazila len telo sa musi trochu spamatat ked slo 2 mesiace bez prestavky. Ms cakaj len trochu oneskorenu..

hettinka
31. júl 2019

@nicitka prečo uzivas antikoncepciu, keď nemáš sex? Lebo ak by si sex mala, môžeš byt tehotna, nie je tam 100% istota.

pupi14
31. júl 2019

hneď na deň to nebude po dvoch mesiacoch, to nečakaj, to telo musí zaregistrovať zmenu, hladinu hormónov, očakávaj na nejaký tretí deň ;)

saskia_98
31. júl 2019

@hettinka nie kazdy ju berie kvoli sexu .. Ja som ju začala brat kvoli migrenam ..

texik1
31. júl 2019

Ahojte mate skúsenosti s levonille antikoncepcia? Doktorka mi povedala ze keď začnem dosť priberať vysadime ju hneď. Ďakujem

nicitka
autor
31. júl 2019

@nicitka jedla som ju naviac len 7dni keď som mala mať menzes nejedla som ju celý mesiac lebo som to tak našla na nete že koľko dní nechcem mať menzes tak toľko dní mám brať z nového blistra tabletky ....

nicitka
autor
31. júl 2019

@hettinka užívam antikoncepciu lebo mi ju predpísal lekár kôli zlej až hroznej menštruácii z ktorej som mala veľkú stratu krvi a upravila mi ju na 1tku.... A sex som mala asi pred mesiacom a bol prerušovaný na toto dávam pozor aj napriek tomu že užívam tabletky

texik1
31. júl 2019

@nicitka ja to mam kvôli tomu ze mňa bolieva brucho deti už mám deti už ani nemôžem mať ale ms mam. No a týmto ma doktorka akože co pozerám na ňu. Čítala som o nej dosť že sa stoho naberá. Akože mne by to nevadilo len ja som antiku nikdy v živote nebrala.

nicitka
autor
31. júl 2019

@pupi14 takto som to mala aj prvý krát po tom ako som dostala menzes keď som začala jesť tabletky a dostala som ich až na 3 deň tak len dúfam že je to pravda aj teraz 🙂

nicitka
autor
31. júl 2019

@texik1 ja som z nej pribrala to je pravda ale to len preto že mi začalo chutiť jesť 😁 ale potom sa telo spamätalo a šup bez cvičenia a nejakého obmedzovania v jedení 5kg dole len si muselo na to telo zvyknúť a vrátilo sa to zas do normálu 🙂

texik1
31. júl 2019

@nicitka ďakujem ti si zlatunka. 😉🤗

nicitka
autor
31. júl 2019

@texik1 za nič 🙂 ale chápeš každý človek to má inak 🙂

domi1999
31. júl 2019

@nicitka no ja som volala s doktorom hlavne že ci si ich môžem oddialit a ako nato (precitala som si letáčik ale istota je istota) a kázal mi dojest cely druhy blister nie len 7 dni

hettinka
31. júl 2019

@nicitka to, čo mávaš teraz, nie je menstruacia, ale krvácanie z vynechania umelej dávky hormónov. HAK nič nerieši, len škodí.
Tehotna asi nebudeš, len máš úplne rozhádzanu hormonálnu rovnováhu. Musíš počkať, alebo ist k lekárovi.

A ako pisu vyššie, mala si v prípade oddialenie krvácania douzivat cely dalsi blister a nie iba 7 tabletiek.

nicitka
autor
31. júl 2019

@domi1999 takže ja mu zajtra radšej zavolám

alenka551
31. júl 2019

@nicitka mala by si pockat a potom uvidis pripadne zavolaj na gyn, take jedenie tabletiek ti on odporucil ci si si naordionovala sama?

nicitka
autor
31. júl 2019

@alenka551 no to že som zjedla počas toho ako som mala mať menzes 7tabletiek to som čítala na internete aj v pribalovom letáku Sirmya

nicitka
autor
2. aug 2019

@alenka551 takže už som volala s lekárom že som mala zjesť celý ďalší blister takže teraz mám čakať dokedy mi prídu lebo že to je teraz telo oblbnute a až keď mi prídu prvý deň si mám dať tabletku

veronikaszabova
2. aug 2019

@nicitka presne tak, ja ked si chcem oddialit menzes, beriem 2 blistre naraz.
Takto si iba telo poplietla. Btw aj v pribalovom letaku je postup...