Z ktorej antikoncepcie ste pribrali?

michaela025
2. feb 2015

berem uz vese3rokou lindinette30 a nepribrala som z nej ani gram aj predtym som mala beralla adi mesiac a hned som schudla a bola som s nej ospala poradi mi niekto antikoncepciu ktora je priblali smiesne zeee kazda chcu schudnut a ja pribrat

damadama
3. feb 2015

Ahoj. Prepáč, ale píšeš dosť nezrozumiteľne a tá gramatika a skloňovanie...
K tým tabletkám: Každá žena je iná, inak prijíma jej telo hormóny. Po troch deťoch nechápem, prečo chceš priberať a už vôbec nie, prečo hormonálne. Dá sa to úpravou stravy. V prvom rade by som sa na tvojom miesta odčervila, aj celú rodinu-lekár ti napíše recept na odčervovacie tabletky pre ľudí, inak nie sú drahé.
Bielkovinová strava- mäso, milečne výrobky, veľmi pomáha priberať plnotučné mlieko a variť z toho krupicovú kašu. Aj rýchlosť metabolizmu v ľudskom tele ovplyvňuje, či priberieš alebo si chudá.

michaela025
autor
3. feb 2015

@damadama gramatika som na telefone nevraciam sa k pismu hadam ma niekto pochopi kazda zena co ma hormonalne tabletky vravy ze pribera neobmedzujem sa k jeflu zjem dost mastne a vseliake no po troch detoch som nepribrala ani gram na vyse odcervovacie tabletky to prvy krat pocujem brala som aj vseliake vitaminy a nic

damadama
3. feb 2015

@michaela025 však v pohode 🙂 Každý človek by sa mal aspoň raz ročne odčerviť, či už prichádza do kontaktu z nejakými zvieratami alebo nie. Možno aj preto nemôžeš pribrať. Určite sa odčervite doma. Ak by ti to v lekárni nepredali, tak si zájdi k všeob. lekárovi a daj si na ne napísať recept. Tabletky sa volajú Vermox. Pre každého člena rodiny jednu krabičku, je v nej 6 tabletiek (maličké).
Ak by to nezabralo, tak ísť na gastro a odber krvi.
Keď som bola mladšia, tiež som sa trocha trápila, lebo som nevedela pribrať. Nebola som na moju postavu veľmi chudá, len som nemala žiadny zadok 😀 , ale bola som denne v pohybe, aj šport, takže žiadna katastrofa. Potom som začala papať krupicovú kašu a mliečnu ryžu, čo som si varila a pribrala som skoro 10kg a to som sa už necítila veľmi dobre. Viac som sa potila a zmenil sa mi aj telesný pach a nehovoriac o tom, že som musela dokupovať veci, lebo mi tie pôvodné boli malé... 😨
Držím palce, skúste tie odčervovačky (počas toho nejesť mliečne, potom áno) a papať 🙂