Zabúdanie antikoncepcie

3n3n
3. okt 2016

Dobrý deň dámy, chcela by som sa informovať ohľadom brania antikoncepcie. Beriem už vyše 5 rokov antikoncepciu. Mala som minuly týždeň menštruaciu potom som brala tyždeň antikoncepciu a 3 dni som si zabudla dat. Neviem co mam teraz robit dostala som opat menstruaciu a neviem ci si mam pockat kym mi skonci alebo napriek tomu mozem uzivat dalej tabletky. Velmi pekne dakujem za rady.

sissy27
3. okt 2016

@3n3n tabletky užívaj naďalej, normálne dober blister, potom 7 dňová pauza, potom normálne ďalšie balenie, ale pri sexuálnom styku treba použiť ešte doplnkovú antikoncepciu (napr. kondóm), pretože si výrazne znížila atk účinok tabletiek...

laco_repan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laco_repan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
3n3n
autor
4. okt 2016

@sissy27 dakujem velmi pekne za radu 🙂

lenkasvabyova
4. okt 2016

Dobru den.zacala som brat antikoncepciu Levonille koncis Julia size teraz mam posledny tretí blister.stala sa mi taka vec v druhom blistri v 7dnovej pauze som zabudla užiť bielu placebo tabletu. Žiaľ nevyhodila som ju .ružové tablety som mala začať brat 22.9 no ja som ružovú tabletu zobrala až 23.9 . V ten večer sme mali s priatelom nechránený sex. Mám sa niečoho obávat alebo nie? ďakujem