8 zrelých vajíčok po odbere- koľko Vám prežilo na 5ty deň?

babyttcirl
6. mar 2020

Ahojte,

Mam po odbere po prvom IVF - 8 zrelych vajicok. Chcem sa opytat kolko ste mali embryok na 5ty den? A podarilo sa AJ s takymto poctom?dakujem za akukolvek odpoved!!

L

daniela2707
6. mar 2020

@babyttcirl Ahoj, ja som mala 19 a do piateho dňa prežilo 5.. Ale ja mám už po 40tke. V mladšom veku vyššie šance. Držím palce, neboj, bude čo vkladať 🙂

babyttcirl
autor
6. mar 2020

@daniela2707 tak to mas super! Mna len prvy krat stimulovali takze asi preto - ze uvidia ako telo reaguje.. no som zvedava teda.. toto je na nervy.to cakanie 5 dni ze co a toho..

kika1905
6. mar 2020

@babyttcirl ahoj , ja som mala 8 a prežilo 3 ....
prvý vklad embrya hned vyšiel na prvý šup . Mám krasne dievčatko ❤
Držim palce

babyttcirl
autor
6. mar 2020

@kika1905 paraaada, to ma velmi tesi 🙂

zuzkavladko
6. mar 2020

Ja som mala pri prvom IVF 8 vajicok, 7 bolo zrelych a 6 sa podarilo ooplodnit. Predlzenu kultivaciu zvladli 2, obe sme vlozili a uchytilo sa jedno. Syncek ma uz 4 roky. Statisticky zvladnu PK 30% oplodnenych vajicok, tak sa nezlakni, ak nebudu zo vsetkych embryjka 😉 Drzim palce, nech sa coskoro tesis z babatka 😉

daniela2707
6. mar 2020

@babyttcirl verim ti,je to adrenalin. Dobre to dopadne.

hrasocek12
6. mar 2020

@babyttcirl ja som mala 27rokov ked som mala 1ivf a z 14tich odobratych prezili len dve a aj to neboli velmi dobrej kvality a neujali sa.. Ono to nejde porovnavat, zalezi ake zdravie mate a aj ake budu vajicka kvalitne a ake budu spermie 😐 drzim prsteky nech sa to podari nam sa podarilo druhe ivf hned prvy vklad uz nas poklad lezi pri nas 😊

babyttcirl
autor
6. mar 2020

@zuzkavladko takze oplodnenych mame 8 - vice vsetky 🙂 tak som zvedava v nedelu a v utoroknze co

majoranka24
6. mar 2020

@babyttcirl Nam sa z 8 vajicok oplodnilo 6, PK prezili len 2 embryjka.😕

pipina00
6. mar 2020

Odobratých 8,oplodnili 5 a zostali 4 z toho prvý bol hneď vklad ktorý nevyšiel😞a tri zmrzlinky máme odložené mám 44😊a teraz v apríli ideme na KET.

majoranka24
6. mar 2020

@pipina00 To si mala vlastne vajicka?

rachel36a
6. mar 2020

Ja som mala 9 a prezili 3

ingelika78
6. mar 2020

@babyttcirl 18 vajicok, 3 embrya sa dozili 5-teho dna. Prvy vklad vysiel mam rocneho synceka.

pipina00
7. mar 2020

@majoranka24 áno 😊našťastie mám vlastné vajíčka aj napriek veku🤗

juliet86
7. mar 2020

z 6 to dalo 1

majoranka24
7. mar 2020

@pipina00 Tak to je skvele.😊 Dufam, ze aj ja stihnem v aprili vklad.

pipina00
7. mar 2020

@majoranka24 ďakujem🤗myslím že aj v centre boli prekvapení že aj napriek veku mám vlastné vajíčka a ani pri stimulácii neboli žiadne problémy😊len ľutujem že sme nedali urobiť genetiku teraz sa to už asi nebude dať🤔tak budem držať palčeky aby ti to vyšlo🍀🍀🍀

babyttcirl
autor
7. mar 2020

@majoranka24 a kedy ides na vklad?

babyttcirl
autor
7. mar 2020

@pipina00 my ideme na genetiku takze cakam..

majoranka24
7. mar 2020

@pipina00 Dakujem, si zlata.😊 Ked ta genetika je strasne draha, a ked budeme mat 2 embrya a ani jedno by nepreslo?😟 Neviem si predstavit, ze po tomto vsetkom, cim si musim prejst, by sme sa ani ku vkladu nedostali.☹ Kolko asi stoji ta genetika embryi? Nie 400€ na embryo?

majoranka24
7. mar 2020

@babyttcirl To este netusim, to je zatial daleko. Este ideme len na konzultaciu a musim cakat, ci sa mi upravia vysledky na imunologii. Zaciatkom aprila idem na kontrolu.

wejuska7910
7. mar 2020

Kocky ake ste davali metody?mali ste niektora mss?

pipina00
7. mar 2020

@majoranka24 joj to netuším koľko to stojí ale jedno by som určite dala,nakoľko nám to embryologička ak si dobre spomínam ani nenavrhla,ale až tu som zistila aké všetky vyšetrenia sme si mohli dať spraviť keď sme sa už do toho rozhodli ísť

majoranka24
7. mar 2020

@pipina00 Skusim sa na to popytat v centre, ked pojdeme.

pipina00
7. mar 2020

@majoranka24 no teraz keď pôjdeme tak sa budem pýtať aj ja mám x otazok

mailoabruno
7. mar 2020

U nás bolo vhodných na oplodnenie10z toho 7oplodnili a do konca PK prežili 2 ale ďalej po vklade ET a potom KET sa neujali.
Teraz z 9tich máme 5vhodnych z toho sa podarili 4 a čakáme do utorka. Čo povedia.

babyttcirl
autor
7. mar 2020

@mailoabruno cakate do utorka na koniec kultivacie? Ja zajtra mam 3ti den, tak to budem sledovat! Som napata

mailoabruno
7. mar 2020

@babyttcirl áno v utorok majú volať koľko a o koľkej budeme vkladať v stredu.

babyttcirl
autor
7. mar 2020

@mailoabruno tak sme na Tom podobne. Ale base idu na genetiku

mailoabruno
7. mar 2020

@babyttcirl u nás sa o genetike ani nezmienili. Možno preto že teraz ideme s darcovskymi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre